НАЗК: за недостовірні відомості у декларації складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо екс-заступника міського голови Сєвєродонецької міської ради

Національне агентство з питань запобігання корупції склало та направило до суду протокол про адміністративне правопорушення за недостовірнівідомості у декларації, поданій екс-заступником міського голови Сєвєродонецької міської ради Ярошем Олексієм Івановичем. Рішення про це прийняте на засіданні Національного агентства. Відповідне порушення виявлено за результатами здійснення повної перевірки декларації чиновника за 2016 рік.

Встановлено, що Олексій Ярош у 2013 році від свого імені уклав договір дарування квартири площею 114 кв.м у м. Сєвєродонецьк, на підставі якого отримав у власність зазначену квартиру, вартість якої відповідно до договору становила 620 000 грн. Однак у декларації посадовець занизив вартість квартири, зазначивши суму 395 685 грн.

Нагадаємо,  подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, тягне за собою відповідальність, передбачену частиною четвертою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у вигляді накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Національне агентство також зазначає, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *