Не вперше: «слугу народу» знову спіймали на кнопкодавстві

Депутат від «Слуги народу» ймовірно вирішив допомогти своєму колезі, при цьому публічно заявив, що його партія запровадить позбавлення нардепів мандата за кнопкодавство

3 вересня народний депутат-мажоритарник від «Слуги народу» Сергій Литвиненко проголосував за іншого «слугу», ймовірно Олександра Скічка.

«Порушником виявився нардеп від «Слуги народу», мажоритарник з округу №156 на Рівненщині (Березнівський, Костопільський та Сарненський райони) Сергій Литвиненко. Він кнопкодавив, ймовірніше за все, за іншого «слугу»-мажоритарника — Олександра Скічка (округ №197, Черкащина). Фраза «ймовірніше за все» означає, що це місце офіційно закріплене за Скічком, проте є ймовірність, що у слоті його пульта могла перебувати картка іншого депутата», — повідомляє громадський рух «Чесно».

Факт кнопкодавства мав місце 3 вересня о 17:52, під час голосування за включення до порядку денного законопроекту про внесення змін до статей 85 та 101 Конституції (щодо уповноважених ВРУ) та його направлення до Конституційного суду.

Примітно, що того ж дня, 3 вересня, вже після кнопкодавства Литвиненко опублікував пост у Facebook, де наголосив, що «Слуга народу» запровадить позбавлення нардепа мандата за кнопкодавство.

Як повідомляв RabinovichTV , 10 вересня рух «Чесно» зафіксував першого кнопкодава 9 скликання. Мажоритарник-самовисуванець із Донеччини Олександр Ковальов проголосував за свого колегу при розгляді президентського законопроекту про імпічмент. Пізніше в «Чесно» заявили, що Ковальов погрожував їхнім аналітикам.

Голова партії «Слуга народу», спікер Верховної Ради Дмитро Разумков назвав неприпустимим кнопкодавство у новому скликанні парламенту.     

Верховна Рада направила на розгляд до Конституційного суду президентський законопроект про внесення змін до статті 81 Конституції щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата України.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий