Невідомі без масок захопили головний офіс Держрезерву

Державне агентство резерву заявило, що до них в офіс увірвалося більше 20 осіб, без захисту від вірусу, які загрожують повністю паралізувати роботу відомства

У четвер уранці, 2 квітня, невідомі особи в кількості більше ніж 20 осіб без засобів індивідуального захисту вторглися до приміщення Державного агентства резерву України, що може призвести до повного зупинення роботи Держрезерву. Про це заявляють у прес-службі агентства.       

“В результаті захоплення було понівечено державне майно, оргтехніку, а працівники, можливо, були заражені Covid-19. Державне агентство резерву України вважає це провокацією та спробою представників політичних партій заблокувати роботу Держрезерву.

Оскільки тепер приміщення необхідно закрити на карантин та провести дезінфекцію, що може призвести до повної зупинки роботи”, – йдеться в заяві прес-служби.

Після від’їзду патрульних невідомі, оминувши охорону, спробували увірвалися до кабінетів Держрезерву, в яких на той час знаходилися чергові працівники, які забезпечують діяльність агентства в період карантину. Окрім того, невідомі, зламавши двері, спробували потрапити до кабінету Голови агентства.

На питання представника Держрезерву чим обумовлені такі радикальні дії, невідомі повідомили, що вони підготували лист до Голови Держрезерву і бажали дізнатися як і кому були розподілені медичні маски.

У свою чергу їм було повідомлено, що скринька для звернень знаходиться на першому поверсі і зовсім не обов’язково вдиратися у приміщення, яке є режимним об’єктом. Що стосується масок, то Держрезерв передав усі 9 млн 986 тис масок Міністерству охорони здоров’я, яке займається їх розподілом.

“В час коли країна потребує максимальної згуртованості і злагодженості дій з метою зменшення наслідків епідемії COVID-19, деякі політичні партії намагаються здобути політичні дивіденди виступаючи замовниками подібних провокацій. Спроби втягнути Державне агентство резерву України в свої політичні ігри, використавши у власних інтересах, тривають протягом останніх трьох місяців, але особливої цинічності вони набули сьогодні”.