Ніяких корпоративів! Баканов заборонив працівникам СБУ святкувати НР

Глава Служби безпеки України Іван Баканов вважає, що це небезпечно. Питання тільки — для кого?

Глава Служби безпеки України Іван Баканов заборонив співробітникам СБУ колективно святкувати Новий рік «з метою недопущення дискредитації, а також для власної безпеки». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов з посиланням на власні джерела в спецслужбі.

Він також опублікував фото відповідного наказу глави СБУ, підписаного 2 грудня.

«З метою недопущення дискредитації, а також для власної безпеки … керівникам підрозділів заборонити проведення святкових заходів … поза місцем постійної дислокації … УВБ (Управлінню внутрішньої безпеки) забезпечити контроль за виконанням цієї вказівки. Про випадки порушення доповідати заступникам голови СБУ «, — йдеться документі.

«Тобто офіцерам, яким довірені вищі державні секрети, допуски до держтаємниці, керівництво СБУ не довіряє разом бухати на Новий рік, а то раптом вони цим дискредитують спецслужбу. Вибачте, а з якого дива, люди, які живуть і працюють пліч-о-пліч, не мають права разом святкувати в свій вільний час? » — здивувався Бутусов.

За словами журналіста, всі, хто готував на підпис цей документ — повинні пройти перевірку на поліграфі, чи не є вони ворожими агентами, націленими на деморалізацію СБУ, і якщо вони не агенти, то треба направити їх на перевірку у психіатра на предмет адекватності.

«Шановний Іван Баканов, накази, які не можна віддавати колективу» 95-го кварталу «, не варто віддавати і колективу СБУ. Сподіваюся, це ганебне рішення буде негайно скасовано, а всіх, хто вам таку нісенітницю підсунув на підпис і погодив, треба викинути стусаном за двері. Ну або давайте йти до кінця — заборонимо в СБУ не тільки Новий рік, а й травневі свята. З цього наказу вийде відмінний естрадний номер «95-го кварталу» — буде дуже смішно, без всяких сумнівів «, — підсумував журналіст.

Читайте нас в Facebook   і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.      

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий