Німеччина відмовляється від використання вугілля

В країні заявили про відмову від ядерної та вугільної енергетики.

Німеччина приєднується до альянсу Powering Past Coal Alliance, який зобов’язує припинити використовувати вугілля для отримання енергії.

Про це заявила міністр охорони навколишнього середовища ФРН Свен Шульце (Svenja Schulze) в неділю, 22 вересня, передає агентство Deutsche Welle.

«Відмова від використання вугілля є головним елементом для глобального захисту клімату», — сказала Шульце.

Німеччина планують зробити відповідне оголошення на кліматичній конференції ООН в Нью-Йорку.

«Коли така велика індустріальна країна як Німеччина відмовляється від ядерної та вугільної енергетики і поступово переходить на поновлювані джерела енергії, вона посилає потужний сигнал в інші частини світу», — вважає Шульце.

Альянс Powering Past Coal був заснований Великобританією і Канадою в 2017 році під час кліматичної конференції ООН в Бонні. Німеччина тоді офіційно не приєдналася до альянсу. Учасники альянсу зобов’язуються зупинити будівництво нових електростанцій на вугіллі, припинити використання енергії з вугілля, встановити дату відмови від вугілля і узгодити свою національну кліматичну політику з цілями Паризької кліматичної угоди. До організації прідналося більше 50 держав, а також більше 30 компаній і організацій. Членами альянсу є Франція, Італія, Австрія, Швейцарія, Бельгія, окремі штати і міста США.

Коаліція правозахисних груп We Mean Business заявила, що майже 90 великих компаній в секторах від виробництва продуктів харчування до цементу і телекомунікацій обіцяють скоротити викиди парникових газів в рамках нової кампанії, спрямованої на те, щоб транснаціональні корпорації стали орієнтуватися на низьковуглецеве майбутнє.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий