Нові правила користування метрополітеном: що заборонять пасажирам?

Київська влада розробила нові правила користування метрополітеном. Що потрібно знати киянам і гостям столиці?

Київрада розробила проект нових правил користування метрополітеном. Проект опублікований на сайті Київради. Згідно з новими правилами, не можна буде провозити тварин без кліток або контейнерів, велосипеди, заходити в метро в брудному одязі або грати на музичних інструментах.

Також, крім занадто об’ємного багажу, вибухонебезпечних або наркотичних речовин, пропонується заборонити перевезення тварин без клітин або контейнерів, якщо це не собаки-поводирі.

Велосипеди, згідно з документом, можуть перевозитися в метро тільки в розібраному вигляді або в чохлі.

У проекті рішення також сказано, що співробітники метро можуть не пустити пасажира «з неохайним зовнішнім виглядом». У Київраді пояснили, що мають на увазі людей «оголених, з оголеним торсом, в нижній білизні, без взуття, в брудному одязі і в одязі з явно вираженим специфічним і неприємним запахом».

Крім того, в нових правилах забороняється розклеювати рекламу, здійснювати підприємницьку діяльність, займатися агітацією, голосно вмикати музику, грати на музичних інструментах, співати і жебракувати.

Читайте нас в Facebook   і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.        

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий