Одкровення президента: про що говорив Зеленський за кермом автомобіля

Володимир Зеленський дав чергове інтерв’ю, в якому розповів про роботу Верховної Ради, свої справи і плани на майбутнє. Експерти звернули увагу на деякі сміливі заяви гаранта.

Офіс президента опублікував друге інтерв’ю «Відверто з президентом». Нагадаємо, що раніше Володимир Зеленський вже записував інтерв’ю в такому форматі — він їде за кермом і відповідає на найпоширеніші питання. Цього разу президент присвятив багато часу «слугам народу», а також планам на майбутнє.

Про що говорив президент?

Володимир Зеленський присвятив свою розповідь найактуальнішим питанням, які сьогодні обговорюються в Україні. Насамперед він присвятив увагу своїй фракції в парламенті, похваливши їх за низку прийнятих законопроектів, зазначивши також, що було багато зальотів. За словами Зеленського, у фракції є домовленість голосувати за всі законопроекти, якщо їх підтримує 70% партії. Президент наголосив, що керівництво фракції уважно стежить за тим, хто голосує, а хто голосування ігнорує. Зеленський пообіцяв, що в партії зроблять висновки з приводу «неслухняних» депутатів до кінця 2019 року. Глава держави зазначив, що поки що в парламенті демократія.

Президент України повідомив, що буде робити перестановки в Кабміні, усуваючи тих міністрів, які не впораються зі своїми завданнями до кінця року. Крім цього, Зеленський анонсував посадки. Він зазначив, що обов’язково повинні бути вироки людям, проти яких зараз заведені справи. Також незабаром будуть відкриті нові справи. За словами гаранта, швидко садити людей не можна, оскільки це дозволить їм вийти на волю. Щоб вироки були законними, необхідно підготуватися.

Зеленський зізнався, що хоче краще говорити українською мовою, але помилки в його мові все ще зустрічаються. За словами президента, він намагається поліпшити свій рівень володіння державною мовою, але не виключає, що знати мову на 100% напевно не вийде. Також президент розговорився про своє особисте життя, зізнавшись, що робота президента дуже складна — вона забирає весь час і сили. За словами Зеленського, ввечері він перетворюється в організм, який не хоче ні думати, ні говорити.

Що кажуть експерти?

Політичний експерт Андрій Смолій зазначив, що він, в першу чергу, звернув увагу на фразу Зеленського «у Верховній Раді поки демократія». Чи означає це, що в планах президента прийти до тоталітаризму? Крім цього, експерт розкритикував «ленінські замашки» Зеленського, який пообіцяв у 2020 році побудувати 100 шкіл, 100 дитячих садків, закупити 100 автобусів, побудувати 100 стадіонів. Смолій вважає, що інтерв’ю Зеленського — це шоу для дурнів, які до сих пір живуть в рожевому світі.

Політичний експерт Валерій Клочок звернув увагу на фразу гаранта про депутатів «є розумні, а є такі, які довго в’їжджають». За словами експерта, все інтерв’ю Зеленського можна охарактеризувати однією фразою: «талант не проп’єш». На думку Клочка, сьогодні у президента є розуміння складності ситуації і розуміння того, що з цим потрібно терміново щось робити. Клочок вважає, що у Зеленського є ще два місяці на серйозні кроки — відставки і посадки. Більше часу люди йому не дадуть.

За словами політичного експерта Володимира Волі , президент не має повноважень відправляти у відставку прем’єр-міністра або окремих міністрів. Це може робити тільки Верховна Рада. Тому заява Зеленського про те, що він дає міністрам два місяці звучить дивно. Воля зазначив, що в разі подання президента на звільнення міністрів буде цікаво спостерігати за поведінкою його депутатів.

Екс-посол США в Україні Стівен Пайфер вважає, що Зеленський поки ще вчиться бути президентом, і поки ще не повністю відповідає цій посаді. Втім, на його думку, є підстави для оптимізму. За словами американця, Зеленський останнім часом говорить багато правильних речей. Якщо у нього будуть хороші відносини і нормальний діалог з Кабміном і Верховною Радою, він багато чого доб’ється. Пайфер наголосив, що у Зеленського є повнота влади. Такої розкоші не було ні у одного президента України. Якщо ж він не впорається, то винен буде сам.

Раніше RabinovichTV писав, що у Зеленського хочуть карати журналістів за маніпуляції.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий