ООН підрахувала, скільки потрібно Україні для боротьби з коронавірусом

Гуманітарні потреби України є основою Глобального плану гуманітарного реагування ООН щодо подолання спалаху Covid-19

ООН і гуманітарні організації потребують 165 млн доларів для подолання пандемії Covid-19 в Україні. Про це повідомили в прес-службі Офісу ООН з координації гуманітарних питань.

Так, координатор системи ООН з гуманітарних питань в Україні Асенефа Лубрані представила «План гуманітарного реагування щодо подолання пандемії коронавірусної інфекції Covid-19 в Україні», для реалізації якого необхідно 165 мільйонів доларів.

Так, в плані представлені заходи реагування установ ООН, гуманітарних організацій на місцях, медичних установ і постачальників медичних послуг для мінімізації можливих гуманітарних наслідків поширення коронавірусу, пише Укрінформ.

«У плані враховуються як наслідки епідемії для здоров’я населення, так і її вплив на добробут людей і громад, які стосуються не тільки поширення захворювання, а й охоплюють різні сфери життя: від освіти, засобів до існування, психічного здоров’я людей до можливості реалізації основних прав людини «, — відзначили в Офісі ООН з координації гуманітарних питань.

В організації також додали, що гуманітарні потреби України є основою Глобального плану гуманітарного реагування щодо подолання спалаху Covid-19.

Як повідомляв RabinovichTV , Україна отримає допомогу в $ 58 мільйонів. Всесвітня організація охорони здоров’я, ЮНІСЕФ, Програма розвитку ООН та МОЗ готують для України допомогу в боротьбі з коронавірусів.