Паркування по-новому: які зміни готує міська влада

Закон про паркування у столиці: які зміни чекають на водіїв.

У Києві планують підвищити вартість паркування у центрі міста. Так, Київська міська рада найближчим часом розгляне можливість збільшення тарифу на паркування у центральній частині Києва. Про це розповів заступник директора «Київтранспарксервісу» Сергій Сокальчук.

Головна причина перегляду нових тарифів на паркування – вартість паркування давно не переглядалася, тай нинішні тарифи вже не є актуальними для столиці.

Наразі запаркувати автомобіль у першій зоні, тобто у центрі Києва коштує 10 гривень на годину. Місячний абонемент, дійсний у всіх зонах, коштує 630 гривень, квартальний – 1465 гривень. Для порівняння, паркування в центрі Івано-Франківська на сьогодні коштує 30 гривень на годину, повідомляє «Хмарочос».

Сокальчук зазначив, що підвищення тарифів мотивуватиме водіїв паркувати автомобілі на інших майданчиках поза центром міста.

«Центр Києва – історична частина, її планували ще в ті часи, коли про сьогоднішню кількість транспорту навіть подумати не могли. І скільки б ми не будували паркувальних майданчиків, вирішити проблему з паркуванням неможливо. А оплата за парковку – це один зі способів регулювання трафіку», – зазначив чиновник.

До слова, загалом в Україні близько 9 мільйонів приватних авто. У Києві – більше мільйона. Дуже багато водіїв, особливо в центрі столиці, вирішують проблему паркування просто: де побачив вільне місце, там і залишив машину. І щодня городяни столиці борються з «автохамами» доступними їм методами – пересувають машини з трамвайних колій вручну, розмальовують кузови, наприклад «зеленкою,» скандалять, викладають фото в інтернеті, але на жаль, це мало чим допомагає.

У столиці і надалі переповнені стоянки, і це не тільки стосується центру, запарковані тротуари та дороги і у спальних районах. Водії без докорів сумління залишають свої автівки прямо під знаками на проїзджій дорогі, а тим часом, приватні паркінги, у тому числі підземні, практично пустують. Адже далеко не кожному автолюбителю по кишені паркомісце… І як бути з цією проблемою — держава, схоже, не хоче вирішувати…

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий