Переговірників Джуліані-Шокіна заарештували в США

Ігор Фурман і Лев Парнас, допомагали адвокату Рудольфу Джуліані з розслідуванням справи компанії Burisma Group і Джо Байдена, були арештовані в США.

Американських бізнесменів Ігоря Фрумана і Лева Парнаса заарештували за звинуваченням у порушенні правил фінансування виборчих кампаній. Фурман і Парнас стали відомі тим, що допомагали організувати переговори Джуліані з екс-генпрокурором України Віктором Шокіним.

Раніше Фурман і Шокін подали в суд Києва позов до Ігоря Коломойського і зажадали компенсацію в розмірі 200 млн грн за заподіяну моральну шкоду, коли в одному зі своїх інтерв’ю олігарх Коломойський назвав їх аферистами.

Під час розмови з журналістами Коломойський заявляв, що Фурман і Парнас перебувають під розслідуванням в США і збирають з людей гроші під приводом знайомства з Рудольфом Джуліані. 

У своїй заяві бізнесмени просять суд визнати слова Коломойського недостовірними і стягнути з нього компенсацію в розмірі 200 млн грн — по 100 млн грн кожному, Вищевказану суму вони зобов’язалися передати народу України.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий