Під ОП чоловік підпалив себе через земельної реформи — відео

Самопідпал через реформи: врятований чоловік розповів, для чого жертвував собою.

Сьогодні, 26 лютого, в Києві під Офісом Президента чоловік підпалив себе, попередньо обливши себе одеколоном. В той момент там проходив мітинг медиків. Поруч з’явились активісти ще однієї акції.

Ще не відомо, хто вони та чого вимагали, але на плакатах у них було написано «Віддати стадіон громаді!» У якийсь момент з натовпу вискочив чоловік, який горів. Попередньо, він підпалив себе сам, щоб привернути до себе увагу. Про це повідомляє «Інформатор» з місця події.

Оточуючим вдалося швидко згасити вогонь на чоловікові. Постраждалого оточили правоохоронці, йому надають першу допомогу. На щастя, ніхто навколо не постраждав.

Чоловік, який намагався вчинити самоспалення, представився Олександром з села Новоіванівка. Він сказав, що він не порушував закон і нікому своїми діями не погрожував. А просто намагався привернути до себе увагу і протестує проти земельної реформи.

Відзначимо, що сьогодні медики України з усіх регіонів вийшли на Майдан проти ліквідації лікарень і урізання зарплат. Після чого вони пішли до Кабміну, а потім — до Офісу президента.