Підозрюваний у вбивстві екс-міністр Кожара вийшов на свободу

Екс-міністр закордонних справ Леонід Кожара, якого підозрюють у вбивстві колишнього гендиректора «Інтера» Старицького, вніс 2 млн гривень і вийшов на свободу із СІЗО

Колишній міністр закордонних справ України Леонід Кожара вийшов з СІЗО. Його підозрюють у вбивстві колишнього генерального директора каналу «Інтер» Сергія Старицького. Про це повідомила дочка вбитого Катерина Старицька.

Вона повідомила, що екс-міністр вніс всю суму застави. «Він вніс заставу і вийшов на свободу», — написала вона у Facebook.          

За словами Старицької, кілька днів тому суд задовольнив клопотання захисту Кожари і зменшив заставу для нього з 14 млн до 2,1 млн гривень. У четвер, 21 травня, була подана апеляція на рішення про зниження застави

Нагадаємо, 25 березня співробітники правоохоронних органів затримали Леоніда Кожару за підозрою у вбивстві Сергія Старицького. Спочатку його смерть Старицького розслідувалася як самогубство. Інцидент стався в житло Кожари в селі Чайки, в момент пострілу Кожара і його дружина нібито знаходилися в інших кімнатах.

Пізніше на суді у справі Леоніда Кожари його дружина заявила про причетність до вбивства екс-гендиректора «Інтера». За словами адвоката, Марина Козерод нібито намагалася відібрати пістолет у Старицького. 10 квітня їй повідомили про підозру за завідомо неправдиві показання у справі.

Пізніше Марину Козерод суд відпустив під особисте зобов’язання. Вона зобов’язалася не залишати Київську область, а також інформувати поліцію про зміну місця проживання.