Планують закрити 3 тис шкіл, а відкрити 100 – реформа від Новосад

Новосад робить ставку на дошкільну освіту: щоб кожна сільська дитина мала доступ до дитсадка. При цьому раніше міністерство заявляло про закриття 3 тисяч шкіл по Україні.

Очільниця Міністерства освіти і науки Ганна Новосад заявила, що міністрество планує реконструювати чи побудувати 100 шкіл та садочків, скоротити черги в дитсадки та створити 250 нових STEM лабораторій та 25 лабораторій робототехніки. А що з трьома тисячами шкіл?

Новосад наголосила на важливості розвивати дошкільну освіту. 

«Спільно з місцевими органами влади ставимо за ціль або побудувати, або реконструювати 100 дитячих садочків», – підкреслила міністр.

За її словами через 5 років кожна дитина як у сільській місцевості, так і у місті повинна мати доступ до дошкільної освіти. 

Відмітила міністр і необхідність достойної оплати праці дошкільних педагогів.

За її словами реформу шкільної освіти та імплементацію Нової української школи продовжуватимуть. 

МОН ставить на меті в рамках середньої освіти створити 250 нових STEM лабораторій та 25 лабораторій робототехніки, побудувати або відновити 100 сучасних шкіл вже до кінця 2019-го та на 2020 рік

Новосад заявила, що міністерство працює над розробкою дистанційної освіти для дітей з тимчасово окупованих територій.

Крім того, за словами міністерки, потрібно збільшувати можливості для вступу дітей з тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, профспілки б’ють на сполох через убивчі ідеї Міносвіти. Так, в Україні можуть закрити 3 тисячі шкіл і звільнити 20 тисяч вчителів.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий