По-багатому: на пошуки нового глави «Укрзалізниця» витратить 1 млн грн

Для пошуку нового глави УЗ залучили провідну міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу Boyden

Вартість послуг міжнародної компанії Boyden з забезпечення пошуку та відбору кандидатів на посаду глави «Укрзалізниці» становить 837,5 тисяч гривень. Про це повідомляє офіційний майданчик Prozzoro Zakupki.ua.

Згідно з інформацією на сайті, термін надання послуг — до 31 грудня 2020 року. Конкурс буде відкритий і незалежний. Ніякого зовнішнього впливу. Рівні умови для всіх учасників.

11-го лютого міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що для пошуку нового глави УЗ залучили провідну міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу Boyden.

«Переможе той кандидат, який доведе високий рівень компетенції, буде мати чітке розуміння поточної ситуації та роботи УЗ і представить перспективне бачення стратегічного розвитку Укрзалізниці», — написав Криклій.

Тим часом, звільнений з «Укрзалізниці» Кравцов похвалився «не маленькою компенсацією» за дострокове розірвання контракту. Також раніше Кабмін схвалив звільнення Кравцова з посади голови правління «Укрзалізниці».

Як повідомляв RabinovichTV , раніше Державне бюро розслідувань відкрило справу на Кравцова і голови наглядової ради «Укрзалізниці» Шевки Аджунера у зв’язку зі зловживаннями під час відпочинку.