Подорожуємо, не витрачаючи ні копійки: Музей природознавства в Берліні

Редакція Rabinovich TV розповідає про музеї і визначні пам’ятки України і всього світу, які можна відвідати віртуально. Сьогодні ми відвідаємо Музей природознавства в Берліні

Сучасні технології сьогодні дозволяють відправитися в подорож, буквально, не виходячи з дому. І якщо фінанси або щільний графік життя не дозволяє вам прямо зараз купити квиток і відправитися в дорогу, можна просто включити комп’ютер і прогулятися по музеях і примітних місцях віртуально.

Ми пропонуємо вам огляд таких місць, адреси сайтів, і цікаві історії про те, що ви можете там побачити. Можливо, подорож онлайн надихне вас на реальну поїздку і пошук пригод.

Сьогодні відзначається Міжнародний день студента, тому ми відправимося в Німеччину, де знаходяться одні з найстаріших і найпрестижніших університетів світу. На базі одного з них — Університету імені Гумбольдта — і був заснований один з найбільших музеїв Європи — Музей природознавства в Берліні .

У його колекції є близько 30 млн. об’єктів, а його музейна площа становить 4 тис. кв. м. У музею досить багата історія і це не дивно — йому понад 200 років. Музей природознавства заснований в 1810 році, але для експонатів вже тоді було недостатньо місця, і, через деякий час, в 1889 році за планами архітектора серпня Тиде було побудовано нову будівлю музею. З того моменту музей більше нікуди не переїжджав. Будівля неодноразово реставрувалася, але все ж зберіглася в своєму первісному вигляді.

Під час Другої світової війни будівля музею серйозно постраждало: була зруйнована Східна частина будівлі. Але, незважаючи на це, музей першим в місті відкрив свої двері для відвідувачів після закінчення війни в 1945 році. А відновлювальні роботи будівлі були проведені відносно недавно — в 2009 році. У 1993 музей розділили на 3 частини: зоологію, мінералогію і палеонтології, в 2009 став самостійним закладом і увійшов в Об’єднання ім. Лейбніца.

Сьогодні Берлінський музей природознавства — інтерактивний майданчик з унікальними експонатами. Саме в його колекції зберігається скелет жіраффатітана — найвищого змонтованого скелета динозавра. Та й колекція динозаврів в музеї дуже вражає. Заслуговує на увагу і зал комах, де знаходяться їх півметрові макети, а також колекція метеоритів, що впали колись на Землю. Серед колекції мінералів можна знайти найбільший шматок бурштину.

Дітям також не буде нудно в музеї, тому що крім експонатів, тут представлені різні мультимедіа-майданчика. Можна надіти на 3D-окуляри і зануритися в світ стародавніх динозаврів, а можна і самому створити макет якої-небудь тварини. Цікаві можуть скористатися аудіогідом, який представлений на різних мовах.

Іншими словами, Музей природознавства в Берліні не залишить нікого байдужим — ні дорослих, ні дітей. І, відвідуючи Берлін, не забудьте зазирнути в це дивовижне місце .

«Зайти» в музей можна через планшет, ПК або мобільний телефон , які підтримують додаток Google Maps. Програмне забезпечення підтримується такими операційними системами, як IOS і Android.

Приємної подорожі!

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі. 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий