Покарання гривнею: Стефанчук розповів, скільки заплатять кнопкодави

Штраф від 51 до 80 тис. гривень — багато це чи замало для народних депутатів?

 Заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук опублікував закон Володимира Зеленського, який передбачає покарання для нардепів-кнопкодавів.

Як покарання депутатів запропонували штрафи в розмірі «від трьох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян» (неоподатковуваний мінімум становить 17 грн. — ред.).

«Суспільство, як і обіцяв вчора, направляю в комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України своє звернення з вимогою дати розібратися з ситуацією з зафіксованими фактами» кнопкодавста «в стінах парламенту і дати їм правову оцінку. Окремою опцією реєструю проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України», — написав Стефанчук.

У разі прийняття цієї ініціативи, стежити за голосуванням депутатів і виявляти кнопкодавів буде Апарат Ради.

Нагадаємо, рух «Чесно» зафіксував вже другий випадок кнопкодавства депутатом партії «Слуга народу». Кнопкодавом виявилася депутат від партії «Слуга народу» Олена Копанчук, яка проголосувала замість В’ячеслава Рубльова.

Раніше, 3 вересня, народний депутат-мажоритарник від «Слуги народу» Сергій Литвиненко проголосував за іншого «слугу», ймовірно Олександра Скічко.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий