Покаталися на кораблі: ДБР відкрило справу на керівництво Укрзалізниці

Глава і голова наглядової ради державної компанії-перевізника «Укрзалізниця» витрачали бюджетні кошти на розваги.

 На главу «Укрзалізниці» Євгена Кравцова і голови Наглядової ради «УЗ» Шевки Аджунера ДБР відкрило справу у зв’язку зі зловживаннями повноваженнями.

Справа порушено 27 грудня 2019 за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем), повідомляють «Українські новини».

В матеріалах справи фігурують голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов і його прямий керівник — голова Наглядової ради Шевки Аджунер.

«За інформацією наших джерел, Шевки та Кравцов витрачають чималі бюджетні гроші не на підвищення зарплат працівникам УЗ, не на розв’язання проблеми зносу рухомого складу підприємства, а на розваги, катаючись на службовому кораблі, замовляючи при цьому кейтеринг сумою від 200 тис. Гривень і при цьому купуючи за гроші Укрзалізниці елітні сигари й алкоголь «, — пишуть» Українські новини «.

Один такий вихід судна в плавання з забезпеченням розваг, за інформацією Telegram-каналу «UN — сливи та груші», обходиться «Укрзалізниці» в середньому на суму від пів мільйона гривень за 5 годин ходу по Дніпру.