Поліція назвала винного в ДТП, яке забрало 9 життів

Під Одесою «лоб в лоб» зіткнулися маршрутка і фура з цистерною.

В Суботу, 21 вересня, під Одесою сталося масштабне ДТП, в результаті якого загинули 9 осіб і ще троє госпіталізовані у важкому стані.

В Одеській області, між селами Нова Долина і Прилиманським, сталося лобове зіткнення маршрутки, що здійснює рейс «Велика Долина — Одеса», і автоцистерни. У поліції уточнили, що маршрутка поверталася до Одеси, в той час як фура їхала з обласного центру. Про цеповідомили у поліції.

Від удару мікроавтобусу знесло ліву сторону, і він перекинувся. У маршрутці було 12 осіб, включаючи водія: 9 з них загинули на місці, троє вижили — госпіталізовані, двоє — у важкому стані.

Великодолинське селищна рада оприлюднила імена загиблих в ДТП людей: 35-річний водій Руслан Тагієв і пасажири Юлія Чіпуріна (30 років), Христина Саустьян (18 років), Ольга Шпинь (30 років), Марк Редькін (17 років), Андрій Щербицький (43 року), Сергій Невечеря (45 років), Петро Шпинь (33 роки). Один із загиблих досі залишається непізнаним, попередньо встановлено, що чоловік був 30-35-річного віку.

За попередньою версією, винуватцем ДТП є 47-річний водій фури. Зараз він затриманий, йому загрожує ув’язнення від 5 до 10 років з позбавленням водійських прав на термін до трьох років.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий