Польща закрила всі кордони ще на 20 днів

У людей, які працюють в інших країнах, є тільки два дні, щоб вирішити, в якій країні вони будуть проживати

Уряд Польщі продовжив тимчасове закриття кордонів ще на 20 днів для боротьби з поширенням коронавірусу. Тимчасове закриття кордонів триватиме до 13 квітня 2020 року.

У людей, які працюють в інших країнах, є тільки два дні, щоб вирішити, в якій країні вони житимуть. До сих пір люди, які працюють в Німеччині чи Чехії, могли перетинати кордон кожен день. Тепер, однак, це зміниться, повідомляє Money.pl.

Нагадаємо, для евакуації українців з Польщі через пандемію коронавірусу призначені ще два спеціальні поїзди. За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, «Укрзалізниця» призначила ще два спеціальні потяги для евакуації українців з Польщі на 25 березня.

Крім того, раніше Міністерство закордонних справ закликало українців повернутися на територію країни до 27 березня. Відзначається, що в цей час будуть здійснюватися щоденні спецрейси.

Додамо, що на засіданні РНБО 13 березня було прийнято рішення про закриття кордону для іноземців, а також про припинення авіасполучення.

Як повідомляв RabinovichTV , 25 березня, під час засідання Кабінет Міністрів України прийняв рішення продовжити карантинні заходи на 30 днів і розширити надзвичайну ситуацію на всю Україну. Рішення про це було прийнято одноголосно.