Президент прокоментував призначення Ткаченка

Зеленський схвалює призначення Ткаченка міністром культури та інформполітики.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Олександр Ткаченко є досвідченою людиною в галузі культури і працює в ній все своє життя.

Про це президент заявив журналістам у Хмельницькій області до призначення Верховною Радою Ткаченка на посаду міністра культури та інформаційної політики.

На запитання, як він оцінює кандидатуру Ткаченка на посаду міністра культури, Зеленський відповів: «Нормально. Він досвідчена людина, ми з ним працювали багато років, він в цій галузі все своє життя».

Раніше Ткаченко так охарактеризував свої стосунки із чинним президентом: «Зеленський – мій товариш. Але я не належу до категорії його близьких друзів».

Як повідомляв  RabinovichTV , у четвер, 4 червня, Верховна Рада призначила Ткаченка на посаду міністра культури та інформаційної політики України. Ткаченко був обраний до парламенту за списком партії «Слуга народу», очолював Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Як відомо, у понеділок, 1 червня, низка українських ЗМІ з посиланням на депутатів СН повідомили, що  «Слуга народу» одноголосно підтримала кандидатуру Ткаченка на посаду міністра культури . При цьому сам Олександр Ткаченко підтвердив, що погодився очолити міністерство культури.