Пригоди Сільвера в Україні: СБУ знову затримала наркобарона

СБУ затримала наркоторговця Сільвера, якому вдалося втекти під час екстрадиції до Ізраїлю

Служба безпеки України повідомила про затримання ізраїльського наркоторговця Амоса Дов Сільвера, який напередодні втік незадовго до екстрадиції.

Як повідомили в спецслужбі, втікача було виявлено та затримано в одній з областей України. Найближчим часом Сільвера екстрадують до Ізраїлю.

«У результаті вжитих невідкладних оперативних заходів Служба безпеки України затримала громадянина Ізраїлю Амоса Дов Сільвера в одній з областей нашої країни. Найближчим часом він буде екстрадований, відповідно до чинного законодавства», — йдеться в заяві на сторінці СБУ в Facebook.

Крім того, правоохоронці затримали трьох співробітників СБУ, яких підозрюють в причетності до втечі ізраїльського наркоторговця з аеропорту «Бориспіль» напередодні екстрадиції.

«За сприяння Служби, Державним бюро розслідувань, під процесуальним керівництвом військової прокуратури затримано трьох співробітників СБУ, які підозрюються у допомозі втечі Сільвера з аеропорту «Бориспіль» під час екстрадиціїних заходів», — зазначили у відомстві.

Як повідомляв RabinovichTV ,  16 серпня ЗМІ повідомили про втечу Амоса Дов Сільвера. Повідомлялося, що Сільвер втік від українських правоохоронців в аеропорту «Бориспіль» , де мала 15 серпня відбутися його екстрадиція до Ізраїлю.

Пізніше в СБУ підтвердили зникнення наркоторговця під час екстрадиції до Ізраїлю. У спецслужбі заявили, що відповідальних за це співробітників відсторонять від служби і проведуть службове розслідування.

Крім того, за фактом втечі наркоторговця Сільвера столичною прокуратурою було відкрите кримінальне провадження. Кримінальну справу було зареєстровано за ч. 1 ст. 393 (втеча з місця позбавлення волі або з-під варти) Кримінального кодексу України.

  

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий