Рабінович: 90% людей Порошенка вже займають посади в новій владі

Народний депутат Вадим Рабінович порадив нинішній владі нарешті почати чути країну, своїх опонентів.

Велика частина людей попереднього президента Петра Порошенка зайняли посади в новій владі, яка на виборах обіцяла своїм виборцям очистити країну від «попередників». Таку заяву зробив народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Вже зараз ми можемо сказати, що 90% людей Порошенка займають посади в новій владі. Незважаючи на те, що 75% населення України проти продажу землі, «слуги» голосують «ЗА». При цьому створення Тимчасової слідчої комісії у справі 2 травня в Одесі, де загинули наші громадяни, «зарубано»; по розстрілам на Майдані вони нічого не розслідують, бо Порошенко боявся, що вийдуть на нього, а тепер бояться, що вийдуть на них. Не краща ситуація в «Нафтогазі», «Укрпошті», «Укрзалізниці», де залишилися всі ті, хто був «поставлений» минулою владою. Смілянський, який «розвалив» «Укрпошту» тепер очолив «Укроборонпром»; вагітну жінку вони вигнали зі своєї фракції, тому що у неї була особлива думка, а до Яременка, який викликає повій, у «слуг» взагалі питань немає, як немає і до «кнопкодавів». Зате тепер закон «Про мову» у них скріплює країну; міністр Милованов називає себе дебілом, а абсолютно неадекватний Потураєв керує фракцією. Я вже не кажу про прем’єр-міністра, єдине «плюс» якого полягає в тому, що він бере участь в гей-параді», – констатував Вадим Рабінович.

При цьому політик підкреслив, що «нічого не має проти таких людей, але це не єдиний критерій, за яким потрібно оцінювати главу уряду… Що тут ще сказати?..»

Вадим Рабінович порадив нинішній владі нарешті почати чути країну, своїх опонентів.

«Ми – «Опозиційна платформа – За життя» – готові допомагати вам – владі – у встановленні миру, встановленні нормальних тарифів, які за хвилину пропонуємо знизити на 25%. На це ми готові! А домовлятися з вами підпільно, кулуарно де-небудь в кабаках або в Офісі президента про зраду наших виборців, такого ви від нас не дочекаєтеся!» – заявив Вадим Рабінович.

Співголова «Опозиційної платформи – За життя» нагадав: «Наша партія – колективний орган, який жодного разу не проголосував на шкоду нашому народові, як це пропонувала влада, і тому, повірте, наша партія буде йти цією дорогою – миру, підтримки виборців, зниження тарифів, а не вбивства громадян бюджетом».

Прокоментував Вадим Рабінович і анонсовану зустріч в Нормандському форматі і її перспективи.

«Я буду радий будь-якому руху до миру, але зустріч повинна дати результат. Нам не потрібна зустріч заради піару. Вона, можливо, потрібна комусь з цих учасників, але не нам. Ми хочемо чіткого вирішення конкретного питання, зокрема, продовження закону «Про особливий статус Донбасу», який діє останні дні. Якщо його дія не буде продовжена, то будь-які зустрічі навіть у «полунормандського» форматі ні до чого не приведуть», — заявив політик.

Вадим Рабінович впевнений, що будь-які заклики переглянути Мінські угоди – «це злочин по відношенню до України, тому що це міжнародні зобов’язання, які взяла на себе наша країна, хоча я їх і не підписував».

«У разі їх невиконання ми стаємо абсолютними паріями на міжнародній арені, і до нас будуть ставитися як до неадекватних. У зв’язку з цим я хочу звернутися до президента Зеленського з напуттям: треба їхати на нормандську зустріч і чесно сказати, що, мовляв, це не я підписував Мінські угоди, але ми будемо їх виконувати, тому що ми – країна, яка виконує свої зобов’язання», – заявив співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя».

При цьому депутат висловив нерозуміння, «чому ті борги, які ми платимо міжнародним інститутам, але які набрала попередня влада, ми платити повинні, а мінські угоди виконувати не хочемо?..» Виходить, коли вигідно – ми дотримуємося, а в іншому – ні . А Мінськ-2 веде до миру…», – резюмував Вадим Рабінович.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий