Рабінович: ми лягли на амбразуру турборежиму, щоб не продавати землю

Зусиллям політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» влада повернула на обговорення питання продажу української землі.

Тільки завдяки зусиллям політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» влада повернула на обговорення питання продажу української землі.

Про це заявив народний депутат України, співголова «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі телеканалу NewsOne.

«Влада припинила роботу Аграрного комітету, відкинула всі пропозиції і оголосила, що вже «завтра» поставить питання продажу землі на голосування у Верховній Раді. І тільки завдяки зусиллям представників нашої партії, ми владу змусили повернути на обговорення питання продажу нашої землі», — підкреслив політик, назвавши «розгорнуту боротьбу за кожну поправку безумовною перемогою».

Разом з тим Вадим Рабінович озвучив «жорстку правду»: «Так, ми – «Опозиційна платформа – За життя» – будемо боротися за правки, проти винесення закону про продаж землі в сесійний зал, будемо зривати голосування. Але що ми самі можемо зробити, якщо їх більшість в парламенті?..»

Політик ще раз підкреслив, що очолювана ним політсила «домоглася неможливого – того, щоб повернулися до демократичного порядку розгляду цього питання, нами був перекритий «турборежм» влади».

«Ми лягли на амбразуру і закрили, якщо хочете, владі шлях до цього самого «турборежиму». Але сам факт: вони все одно збираються землю продати! Так, нібито 200 тисяч гектар в одні руки продаватимуть не стануть. Але головне ж, щоб її взагалі не продавати!» – підкреслив Вадим Рабінович.

Сумнівається співголова «Опозиційної платформи – За життя» і в проведенні референдуму з продажу землі.

«Ні про які референдуми або преференції для українців влада мови не веде – вона не збирається проводити референдум, і про це її представники сказали відкрито. Більш того, якби не наше опір, у нас давно б не було землі, оскільки влада своїм липовим комітетом винесла рішення вже її продати. Якщо хочете – так, ми затягуємо цей процес! І робимо це для того, щоб або у них в голові щось прокинулося, або ж ми мобілізуємося», – попередив парламентарій.

Розповів співголова «Опозиційної платформи – За життя» і про те, чим обертається боротьба політсили за головну цінність українців – землю.

«Ми робимо свою роботу добре і чесно, і за це на нас завели вже 12 кримінальних справ. Нас хочуть залякати, але ми спиралися і будемо спиратися на людей, їх підтримку в цьому питанні. Але якщо тільки «Опозиційна платформа – За життя» буде захищати землю, то, вибачте, землю продадуть! Монобільшості досить підняти руки, і землі немає!» – прогнозує народний депутат.

«Тому, сказати, що ми досягли грандіозного успіху, я, на жаль, не можу. У планах влади – дозволити брати участь в скупці української землі і банкам, і іноземцям. Так, ми зробили свою – велику – роботу. Але народ мовчить. А якщо народ мовчить, ми далі нічого не зробимо. Сьогодні потрібно усім зрозуміти важливу річ: якщо ми не переможемо владу остаточно, якщо люди не вийдуть з нами на вулицю, то ми хоча б повинні знизити поріг продажу нашої землі, ми повинні не допустити до неї іноземців і домагатися референдуму. А чи вийде у нас це, і що вийти взагалі – подивимося!» – резюмував Вадим Рабінович.