Рабінович: Погані во владі фахівці, але це убозтво до влади привели ми

Верховна Рада на сьогодні не розглядає жодного закону, який був би спрямований на поліпшення ситуації в країні, заявив нардеп Вадим Рабінович

На порядку денному Верховної Ради України законів, які були б спрямовані на поліпшення ситуації в країні, немає, як немає і будь-яких рішень, які б пояснили українцям, чому земля продана і нічого натомість не отримано.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович , коментуючи порядок денний нинішнього пленарного тижня.

«Закони, які нас можуть зацікавити, в сесійний зал ніхто не вносить. Вони знову будуть боротися з коронавірусом… Пам’ятайте, Зеленський сказав, що він і Шмигаль — це два кращих фахівця щодо боротьби з коронавірусом. Погані вони фахівці… Щось у них не виходить!» — зауважив політик.

Нагадав народний депутат і про один з візитів до парламенту глави держави Володимира Зеленського.

«Прийшов в Раду президент і сказав: «Мені не подобається закон «Про землю», але нам потрібно його прийняти, тому що буквально завтра нам дадуть 10 млрд!..» Вони почули, землю свою продали, а грошей немає! Після цього навіть зупинили процес видачі кредиту МВФ. А ми знову розглядаємо нав’язані нам Фондом закони. Це що закони? Це добивання країни!» — обурився політик.

Вадим Рабінович нагадав, як «слуги» рік тому «посміхалися, танцювали — їм було весело, а потім почали потихеньку нахабніти і зараз їм просто все одно, що відбувається з країною».

«А зараз народний депутат від фракції «Слуга народу», глава комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова видає плани «слуг». Вона каже, що раз людина бідна, то його потрібно стерилізувати! Люди, ну подумайте, як взагалі півкраїни не посивіла, коли цей моральний урод таке заявила? І нуль уваги — ніхто не вживає жодних заходів! Значить, вони — «слуги» — дійсно вважають, що можна стерилізувати людей тільки тому, що вони менше заробляють. І це убозтво ми самі привели до влади!» — обурився народний депутат.

Вадим Рабінович пообіцяв, що «Опозиційна платформа — За життя» «безумовно, не буде працювати з Третьяковою — ми обов’язково будемо зривати засідання очолюваного нею комітету».

«А влада повинна вийти і сказати, що Третьякової немає більше ані в комітеті, ані в Раді. Адже вона розкрила плани про скорочення населення України до 10 млн осіб. Влада і МВФ підписали відповідне рішення, і за це вони всі будуть сидіти! В якій з європейських країн таке може бути, що чиновник вийшов і сказав: потрібно стерилізувати тих, хто менше депутатів заробляє? Це повне моральне каліцтво! Ось ціна всім «зеленим слугам»!» — вважає політик.

Звернув увагу співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» на відсутність реакції президента і на ще один гучний скандал.

«Я чекаю реакції президента і на звіряче побиття, вчинене днями в європейській Україні. Людина лежить при смерті, а від президента реакції — нуль! Якісь «відосікі», якісь розповіді, як ми будемо будувати країну через 100 років… Але по факту нічого немає!» — обурюється народний депутат.

«Людину вбивають, а ніхто відповідальності не несе. Банди бродять по всій країні — відповідальності немає. Один з лідерів партії «Слуга народу» говорить, що потрібно стерилізувати бідних, а реакції немає! Народ біднішає, а реакції немає!.. Звідки я знаю, що ще вони нам заспівають? Ми, звичайно, будемо намагатися щось зробити, але нічого конкретного від «слуг» я не чекаю!..» — резюмував Вадим Рабінович.