Рабінович: Потрібен аудит, який покаже «ху із хто» і скільки вкрали

Довіра українців до тих, що ще вчора виводив їх на Майдан, хто обіцяв процвітання і привести в Європу і НАТО, стрімко падає.

Про це свідчать останні дослідження соціологів. Це говорить про те, що люди все більше правильно відповідають на питання «ху із хто». Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

«Умовно кажучи, що прийшов до влади на патріотичних гаслах хороший музикант і співак Вакарчук знову йде з парламенту, оскільки розуміє, що українці почали відокремлювати зерна від плевел. Розривавші на собі сорочки партії сьогодні розуміють – їх правлінню приходить кінець», — вважає політик.

Вадим Рабінович запропонував: «Нехай поведуть на вибори свої політсили Андрій Парубій (поки його не посадили), В’ятрович, Гонтарева, і ми подивимося, скільки людей за них проголосують! Вони думали, що вічно будуть дурити народ, але задумам їм не судилося реалізуватися – не вийде!».

Тому, впевнений політик, в Україні все буде добре. «Ми потихеньку почали розбиратися, хто є хто і в політиці, і в економіці, і в житті», – упевнений Вадим Рабінович.

Окрема порція критики дісталася від співголови партії «Опозиційна платформа – За життя» і і нинішній владі, зокрема, Ользі Василевської-Смаглюк – колишньому журналісту, а нині народному депутату від партії «Слуга народу», голові Тимчасової слідчої комісії з перевірки телеканалів ZIK, NewsONE і «112 Україна».

«Те, що несе «вихованець» телеканалу «1 + 1″, а нині депутат Василевська-Смаглюк – це нонсенс. І все ж в своїх заявах вона перевершила саму себе:» У нас в країні настільки сильна свобода слова, що пора її приглушити з поваги до президента». Виходить, всім нам треба закрити рот виключно з поваги до Президента?! Та на це «лизання» противно ж дивитися!» – зізнався Вадим Рабінович.

Вадима Рабіновича обурює те, що «прийшла до влади молода команда, яка не виконує свої обіцянки, не будує країну, а вчить всіх нас, як правильно вилизувати президента».

«Так цим займається половина країни, і в цій справі така конкуренція, що тій же Василевській-Смаглюк ще потрібно підучитися!»– з іронією зауважив політик.

У зв’язку з цим співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» порадив усім, хто сьогодні при владі: «Припиняйте виконувати чиїсь замовлення по знищенню неугодних, в тому числі і ЗМІ. Давайте в терміновому порядку проведемо аудит держави і подивимося, скільки сперли «патріоти».

«Не можна дозволяти обкрадати кожній новій владі країну і звертати все на чергових «попередників». Скільки ж ми можемо годувати цих «попередників»? Пора з цим закінчувати», – резюмував Вадим Рабінович.