Рабінович про Трудовий кодекс: нам, рабам, можна буде не напружуватися

Рабінович про новий Трудовий кодекс: Нам, рабам, можна буде не напружуватися – за нас все вирішили!

«Зміни до Трудового кодексу, які нам пропонуються, дозволяють рабам не особливо напружуватися і не думати про майбутнє, тому що їх рабські обов’язки вже визначені законодавством», – так народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович прокоментував в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» відповідну ініціативу влади.

«Якщо перекласти на просту мову суть цього закону: приймуть на роботу, коли захочуть; виженуть з роботи, коли захочуть; заплатять, якщо захочуть! Тобто люди, які приїхали в Україну з іноземними паспортами, роблять свою роботу. А коли її зроблять, поїдуть до Європи, про яку нам так розповідають», — прогнозує політик.

Прокоментував Вадим Рабінович і невиправдано високі зарплати і премії, які нарахувала собі влада. Це неприпустимо в розкраденій Україні, де громадяни зводять кінці з кінцями, заявив політик і повідомив, що «Опозиційна платформа – За життя» подала законопроект, яким обмежується розмір зарплат чиновникам.

«Але хочу попередити: дивуватися поведінці нинішньої влади не варто. Вони прийшли, щоб нас обікрасти, і цього абсолютно не приховують. Представники влади, не соромлячись, пишуть в своїх листуваннях: «Я тут, в Міністерстві охорони здоров’я, зароблю стільки, що моїм дітям і онукам вистачить». Ось символ їх режиму – «заробити» так, щоб їх дітям і онукам вистачило! А наші діти і внуки взагалі жити не повинні – у них не повинно бути ні медицини, ні освіти – нічого!» – обурився Вадим Рабінович.

Обурює народного депутата і підхід влади до пенсіонерів.

«Якщо влада відверто нам говорить: «не чекайте пенсій, держава вам їх не надасть». Якщо влада зізнається: «Люди, все одно ми як завжди все вкрадемо, пенсій у вас не буде – збираєте самі!» Тоді у мене питання: навіщо ми платимо гроші в Пенсійний фонд?!. Добре, припустимо, що ми зараз не будемо державі платити, а будемо ці гроші накопичувати на старість. Але ви ж хочете, щоб ми вам платили! І тут же заявляєте, що пенсії від держави не буде!.. Так ви визначитеся, що ви робите!» – закликав представників влади народний депутат.

У будь-якому випадку співголова «Опозиційної платформи – За життя» впевнений, що злодії сидітимуть, Україна підніметься з колін і заживе як нормальна цивілізована країна – по букві закону.

«Ви всі, гниди, в тюрму сядете, коли наша партія переможе! А переможе вона вже на наступних виборах!» – констатував Вадим Рабінович.