Рабінович прокоментував зустріч Богдана і Льовочкіна

Народний депутат Вадим Рабінович прокоментував інформацію про нібито зустріч глави Офісу президента Андрія Богдана та народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Сергія Льовочкіна.

Народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в інтерв’ю телеканалу «112 Україна» прокоментував інформацію про нібито зустріч глави Офісу президента Андрія Богдана та народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Сергія Льовочкіна, на якій, за даними ЗМІ, обговорювалися голосування у Верховній Раді.

«Я читав інтерв’ю Богдана, де повідомлялося про те, що він зустрічався з Льовочкіним та іншими людьми, і обговорював, зокрема, голосування у Верховній Раді. Хочу заявити: Льовочкін чи якийсь інший наш партієць мають право зустрічатися з ким завгодно. Зустрічався з Льовочкіним? Ну, два чоловіки зустрілися – може, випити захотіли або у них була якась інша тема для зустрічі, але точно не обговорювалися питання політичні. Тим більше, що стосується голосування – тут Богдан щось переплутав… Ні я, ні партія Льовочкіну не давали такого доручення», – заявив політик.

«Люди можуть зустрічатися і говорити на будь-які теми, але обговорювати голосування в Раді… Це абсолютно виключено, бо повноваження на таке може давати тільки рада партії. Подивіться на наші голосування в Раді – вони жодного разу не збігалися з позицією влади! Наша партія – колективний орган, вона жодного разу не проголосувала за закони влади. Нашим виборцям ми щодня доводимо, що не голосуємо разом з владою за грабіжницькі закони, що ми працюємо на людей, а не проти них, як це робить влада», – уточнив Вадим Рабінович.

«Тим не менше, ми готові до будь-якого діалогу з владою, але відкритого, а не підкилимного або закулісного», – резюмував співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович. 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий