Рабінович: «Слуги», як сарана жахливого виду, вбивають всю країну!

«Опозиційна платформа – За життя» зізналася, що «вже не знає, як сьогодні боротися з владою, щоб зупинити продаж землі.

Опозиція зробила все, що змогла, щоб зупинити продаж землі. Але представники пропрезидентської партії «Слуга народу», ігноруючи думку громадськості, тверді у намірі провести це рішення через сесійний зал Верховної Ради України.

Відповідне рішення прийнято представниками влади за результатами зборів Аграрного комітету, повідомив журналістам народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«На жаль, ми не можемо зупинити монобільшість. «Слуги» нікого не чують», – констатував політик.

Ми, 44 народних депутата з фракції «Опозиційна платформа – За життя», робимо все, що можемо – стримали  «турборежим», лягли на його амбразуру, зупинили продаж землі до Нового року. Але це нас не рятує. Представники влади знову з твердою впевненістю і «Протокольними пиками» сидять, відхиляють всі поправки, які пропонувалися «Опозиційною платформою – За життя». І я думаю, що вже на цьому сесійному тижні влада спробує винести в сесійний зал закон, і спробуює продати землю України, – заявив Вадим Рабінович.

Разом з тим політик зазначив, що завдяки його зусиллям, а також його колег по фракції вдалося домогтися зниження максимальної кількості землі, яку можна продати в одні руки – з 200 тис. га до 10 тис га.

«Це добре, але це нічого не вирішує! Я вважаю, що землю просто продавати не можна!.. І я не розумію, навіщо «слуги народу» зібрали Аграрний комітет парламенту, якщо всі рішення для себе вони вже прийняли?» – обурився співголова «Опозиційної платформи – За життя».

Він нагадав про обіцянки, дані керівництвом Верховної Ради, що буде послідовне обговорення законопроекту про ринок землі в рамках комітету, і опозиція повірила – пішла на цей крок.

«Тепер вони відхиляють всі наші поправки!.. Але є закон – так нехай «слуги» йдуть по поправках, навіть якщо боротьба за правки з нашого боку – це затягування часу. І я вам в цьому зізнаюся!.. Так, ми не вирішимо в свою користь проблему продажу землі, але так ми хоч ще добу протягнемо!..» – констатував народний депутат.

Вадим Рабінович впевнений, що «немає ніякої різниці, коли нинішня влада продасть землю України – у вівторок або четвер, їй це все одно вдасться зробити, тому що, на жаль, «слуги» стали господарями і не чують голос народу…» .

«Ми нічого не можемо зробити проти монобільшості, яка якщо захоче, зможе продати всю країну. Ні аграрії, ні профспілки нічого не можуть зробити з напором «слуг»! Без єдності все політичних сил і єдиної позиції з громадськими організаціями, влада точно продасть землю найближчим часом. Якщо кожен буде поодинці висловлювати своє невдоволення, то закінчиться це перемогою «слуг». А єднання, на жаль, немає, тому що у інших партій політичні та особисті інтереси завжди вище», – вважає політик.

Співголова «Опозиційної платформи – За життя» зізнався, що «вже не знає, як сьогодні боротися з владою, тому що тільки за останні два тижні щодо членів ОПЗЖ відкрили 12 кримінальних справ тільки для того, щоб вони ходили на допити, а не відстоювали інтереси українського народу в Аграрному комітеті і сесійній залі».

«Влада це робить відкрито, з насмішкою!.. Тому ми повинні зробити певні висновки щодо цього всеукраїнського кошмару: вбивання медицини і освіти, виштовхування активної молоді за кордон, продажу землі та найбільших промислових підприємств. Ця сарана жахливого вигляду вбиває, продає країну, при цьому призначає собі величезні зарплати і надбавки до них!» – обурився Вадим Рабінович.

«Навіть ламаючи мікрофони, трибуну в сесійній залі, ми не можемо зупинити продаж української землі. Те, що ми могли зробити – ми зробили, і продовжимо робити!.. Я вже голос зірвав, але зупинити владу ми не можемо. Тому ми їх попередили: «Дорогі «слуги», якщо ви зробите ще один крок в бік продажу землі, то народ змінить владу», – прогнозує народний депутат.

При цьому Вадим Рабінович підкреслив: «Я не закликаю до насильницького повалення влади, а говорю, що, згідно з Конституцією, господар країни – народ. І якщо народ це згадає, то він зможе це все зупинити… Потрібно лише сто тисяч осіб на вулиці, які б вийшли за покликом серця, і все буде добре… «, – упевнений Вадим Рабінович.

У зв’язку з цим співголова «Опозиційної платформи – За життя» звернувся до українців: «Якщо ви нам не допоможете, ми не зможемо зупинити продаж землі! Ми всі повинні сказати своє слово з приводу того, що відбувається, тому що «слуги» вже нікого не чують. Ніякої надії на референдум, на те, що вони все-таки зупинять процес продажу землі, не дозволять продавати її іноземцям, вже немає. Вони прийняли тверде рішення: продати найдорожче – українську землю!»

До слова, Вадим Рабінович вельми жорстко розкритикував дії влади в з питання продажу землі та під час засідання Аграрного комітету Верховної Ради України, яке пройшло 31 січня.

«Я розумію, що і всі інші правки до закону про продаж землі ви будете дружно відхіляті. Я вже не звертаюся до глави Аграрного комітету – з ним все зрозуміло. Я звертаюся до членів комітету – представників партії «Слуга народу»: дорогі «слуги», партія «пройде», а соромно буде на все життя; партія «закінчиться», а людям дивитися в очі вже не зможете!.. Сьогодні всім вже зрозуміло – ви тут влаштовуєте цирк. І, тим не менше, я закликаю вас: коли ви продаєте землю України – подумайте про ваших дітей!», — закликав представників влади Вадим Рабінович.