Рабінович: Вже з 1 квітня медицини в Україні не буде!

Уряд Гончарука відмовився фінансувати медицину. З першого квітня і лікарі, і пацієнти будуть існувати за власний рахунок.

Про це заявив народний депутат України, співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Я можу таке розповісти про нинішній уряд, що люди злякаються. Цей Кабмін недоотримав до бюджету 36 млрд. І це катастрофа! А вже з першого квітня перестануть фінансуватися лікарні, тому що не закладені витрати на них. Жодна лікарня країни не отримає грошей ні на опалення, ні на зарплати, ні на що! Я гарантую вам це – і нехай, якщо хочуть, подають на мене в суд. Лікарям сказано, що вони «переведені на госпрозрахунок» – їм сказали: «Ніхто вам нічого не платить! Крутіться самі!..». Лікарні не виживуть, медичний персонал вже звільняється! Ці тимчасові виконавці, знаючи, що скоро підуть, взагалі не заклали кошти на медицину з квітня, вб’ють її просто! З першого квітня медицини в Україні не буде! Виживайте, як хочете!», – обурився політик.

Прокоментував парламентарій і ситуацію, що склалася у зв’язку з евакуацією українців з Китаю, звинувативши в розвалі країни «тимчасових правителів на чолі з Супрун «.

«Найбільша проблема нашої системи охорони здоров’я – це те, що екс-глава профільного відомства Уляна Супрун досі не за гратами. Починати правоохоронцям слід з порушення нею Конституції України в частині безоплатного медичного обслуговування. А вже потім силовикам слід звернути на мільярдні розкрадання в Міністерстві охорони здоров’я, зруйновані лікарні, провал проекту страхової медицини… Вона і інші загарбники – варяги – увірвалися в країну, яку вони ненавидять, де вони тимчасові виконавці, де вони просто набирають бабла і їдуть. Так зробили і Яресько, і Гонтарева і багато інших!..» – підкреслив він.

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» також заявив, що рівень довіри до його політичної сили неухильно зростає, а «значить ще є шанси врятувати країну».

«Останні рейтинги показують, що у нашої партії є всі шанси скасувати і медичну, і пенсійну «реформи», і Супрун відновити ми не дамо! Вона спеціально подала в суд на журналіста Кацмана, який критикував її «реформу», і на телеканал ZIK – тільки для того, щоб її відбілили, щоб потім відновитися на посаді. Але ми не дамо їй цього зробити, а «маленькій Супрун » – Скалецькій не дамо остаточно розвалити медицину!» – резюмував Вадим Рабінович.