Рабінович: Влада взяла «курс Порошенка» по затягуванню війни!

Вадим Рабінович прокоментував новий склад Кабінету Міністрів, затверджений на позачерговому засіданні Верховної Ради України 4 березня 2020 року.

«Вадим Пристайко виступає проти 9 травня, і його за це його підвищили до віце-прем’єра. Чесно кажучи, я думав, що на цьому його кар’єра закінчена. Але, як виявилося, при новій системі влади такі скандальні заяви є пропуском наверх».

Так народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович прокоментував новий склад Кабінету Міністрів, затверджений на позачерговому засіданні Верховної Ради України 4 березня 2020 року.

Дав оцінку політик і новому главі Міністерства закордонних справ України, висловивши впевненість, що з призначенням Дмитра Кулеби в зовнішньополітичному векторі «абсолютно нічого не зміниться».

«Я взагалі не розумію, про що думає наша влада, у мене таке враження, що вони поставили хрест на мирі, хочуть заморозити конфлікт на Донбасі, тому що люди, які хочуть миру і повернути Донбас не стануть ставити Пристайко віце-прем’єром», – упевнений Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» бачить у всьому цьому шлях, який веде «до розколу в суспільстві – це їх «порошенківський» шлях».

«Для чого ви тоді Петра Олексійовича прибрали? Вони (Зеленський і Порошенко — ред.) Вчора віталися, так і керуйте разом, але скажіть чесно: «Ми проводимо політику Порошенко – ми тільки особу поміняли, а все інше залишили. Навіть люди його залишилися! Той же Кулеба! Це все продовження курсу на затягування війни!» – обурився Вадим Рабінович.

«Ми вчора відправили уряд Гончарука у відставку, а дев’ять днів тому, нагадую, монобольшість в Раді затвердила «чудову», за їхніми словами, програму Кабміну. ​​Минуло дев’ять днів! Рівно ще місяць тому цей же уряд виписав собі гігантські премії «за чудову роботу», а вже вчора пішли через профнепридатність. Скажіть, ми завжди будемо дурнями, на яких всі їздитимуть?» – знову ж таки обурився співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

«Дай бог нашому теляті та вовка з’їсти». Я не бачу в новому уряді жодного професійної людини. І, на жаль, «слава Україні!» їм не допоможе. Я пишаюся своєю країною, але я хотів би пишатися ще й процвітаючою країною з проіндексованими пенсіями. А якщо пенсіонери залишаться пограбованими, то ці правителі – такі ж злодії, як і попередні», – резюмував Вадим Рабінович.