Рабінович — владі: Коли ви вже нажеретеся та почнете думати про людей?

Закон про продаж землі — важливий, доленосний, зачіпає інтереси кожного українця. Тому його не можна приймати «через коліно».

У вівторок, 14 січня, у Верховній Раді України відбулася зустріч представників груп і фракцій з керівництвом парламенту. Головне питання — закон про відкриття ринку землі. Про результати зустрічі розповів журналістам народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович.

За словами політика , ця зустріч «відкрила цікаву річ».

«Близько 1,5 годин представники груп і фракцій радилися з керівництвом парламенту на чолі з паном Разумковим (спікер ВР Дмитро Разумков — ред.), з головою Аграрного комітету паном Миколою Сольським. Для нас відкрилася цікава річ: всі фракції парламенту вимагають повернутися до меморандуму, який був підписаний напередодні Нового року, й ігнорування якого можна вважати шулерством. Попри те, що спікер і його заступники, а також голови фракцій говорять про одне, знайшлася людина, якій необхідно продати землю «всупереч» всьому. Для нього не має значення ні парламент, ні його керівництво. Ця людина — глава Аграрного комітету пан Сольський. Люди, тільки одна людина на всі питання відповідає: «Треба продавати …»- обурився Вадим Рабінович.

Як результат, зустріч у спікера Разумкова ні до чого не привела, учасники зустрічі не домовилися, «тому що у всіх одна позиція, а в одного Сольского вона інша!»

«Дорогі українці, закон про продаж землі — це Закон імені Сольского, який увійде в історію як «чорний день». Я сьогодні побачив унікальну ситуацію, коли одна людина протистоїть всьому парламенту, навіть совій фракції, які тупо повторює: «Треба продати!..» — констатував народний депутат.

Співголова «Опозиційної платформи — За життя» розповів про те, що опозиційні фракції висунули свої умови, а саме — «припинити шулерство при прийнятті такого важливого рішення, як продаж української землі!»

«Більше нам нічого не треба! Закон про продаж землі — важливий, доленосний, зачіпає інтереси кожного українця. Тому його не можна приймати «через коліно», — в черговий раз закликав Вадим Рабінович.

Крім того, парламентарій висловив надію на те, що і силові органи не підуть на поводу у влади.

«Після того, як опозиція напередодні Нового року закрила засідання Аграрного комітету, влада почала порушувати кримінальні справи стосовно незгодних продавати землю (на мене і по представнику «Батьківщини»). Все це — марні спроби закрити нам рота, як це робили всі минулі режими. Всі ці «порушення» влади ні до чого не приведуть. І я сподіваюся, що силові органи не підуть на поводу у влади, що вони будуть менше втручатися в політику «, — заявив Вадим Рабінович.

За словами співголови «Опозиційної платформи — За життя», під час засідання у спікера Разумкова, він «побачив у всіх бажання знайти компроміс і небажання Сольского його шукати».

«Він сам — власник великого пакета землі, що породжує конфлікт інтересів, а, значить, не має ні людських, ні законодавчих прав розглядати питання землі. Він, захищаючи свою кишеню, кричить: «Продати! «. А навіщо це потрібно народу України незрозуміло! Тому сьогодні необхідно розібратися, хто хоче продати «під ялинку» «дідусеві Соросу» українську землю, — закликав Вадим Рабінович. — Тим більше що немає жодної причини, по якій українську землю потрібно продавати у «турборежимі» … Сольський — це вся Україна? Звідки він взагалі взявся? Чому у нього бажання продати землю більше, ніж у всіх фракцій і керівництва парламенту? З цим потрібно розбиратися!..»

Звернувся Вадим Рабінович і до тих, хто протестує проти продажу землі та їде до будівлі Верховної Ради: «Ви не туди їдете! Рада готова розглядати все по закону, а Сольський не готовий. Їдьте до нього й о шостій ранку будите його тракторами, розповідайте йому про наслідки продажу землі — так буде правильно!»

«Ми вистояли в боротьбі, яка йшла до Нового року, тепер почався другий етап і ми вимагаємо, щоб влада дотримувалася закону, приймаючи такі важливі рішення, як продаж землі України! На це і життя не шкода витратити, тому що мова йде про нашу землю, на якій жили наші предки, і будуть жити наші нащадки! » — заявив Вадим Рабінович.

На завершення політик повторив уже озвучені раніше з парламентської трибуни слова: «У мене одне питання до влади: коли ви вже нажеретеся, коли ви вже почнете думати про людей?!.»