Рабінович: У «ОПЗЖ» перспектив більше, ніж у «СН» – ми будуємо країну!

У партії «Опозиційна платформа – За життя» перспектив більше, ніж у партії «Слуга народу» хоча б тому, що в опозиціонерів є мета – побудувати успішну країну.

Президент Володимир Зеленський на прес-конференції за підсумками першого року правління не надав українцям модель будівництва держави і виходу з кризи.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович у програмі «Прайм» на телеканалі «112 Україна».

Саме тому, вважає політик, «дедалі більше українців довіряють «Опозиційній платформі – За життя», довіряють нам – команді професіоналів, які хочуть встановити мир, розвивати Україну».

«Ми всі разом, вся країна слухали прес-конференцію, і знову ніхто не сказав , яку країну ми будуємо, що ми робитимемо завтра з розбудовою нашої держави? Я знову не побачив модель, яку запропонував вже через рік президент Зеленський! Він сказав: «Нам потрібно виплатити борги МВФ… Це погано…». Я знаю, що нам – усій країні – погано! Але ви ж (нинішня влада, – ред.) Теж частково сформували ці борги – це ж абсолютна правда!» – обурився Вадим Рабінович.

«Зате подано новий законопроект про податок на «заробітчан»! Закон про військовий збір ми вже маємо, на культуру збір збираються запроваджувати…», – продовжив співголова партії «Опозиційна платформа – За життя».

«Я маю просте питання: для того, аби розвивати культуру, потрібно збирати з людей гроші? На війну гроші збираємо, на культуру – будемо, ще й з трудових мігрантів збиратимемо! У такому разі президенту потрібно сказати: «Дорогі друзі, моя політична сила йде до перемоги на виборах для того, аби ввести податки на все, що є у країні!» – іронічно запропонував політик.

Вадим Рабінович нагадав, що він хоч і не може назвати себе політиком зі стажем, оскільки прийшов у неї не так і давно, але партія «Опозиційна платформа – За життя» пройшла до Верховної Ради як друга за величиною політична сила, і має підтримку більшості населення, тому що «у «ОПЗЖ» є мета – побудувати успішну країну!».

«Я – не професійний політик, і прийшов у парламент не заробляти. Я прийшов вкласти себе у країну і пишаюся, що разом зі своїми друзями побудував більш-менш адекватну за мірками нашої країни партію. «Опозиційна платформа – За життя» створена на принципах, ми розбудовували її, мабуть, за мрією Зеленського – у нас у партії немає ні кумів, ні родичів. Ми, можливо, навіть не любимо один одного, але ми сіли за один стіл, тому що хочемо, щоб країною керували професіонали, хочемо бачити нашу країну мирною, країною, яка розвивається!» – підкреслив народний депутат.

«А в іншому – так, може ми ще й чуби один одному будемо рвати, але сьогодні ми змогли створити сильну команду, команду професіоналів, тому що переступили через себе. Нагадаю, що, наприклад, я, маючи високий рейтинг, на президентських виборах зняв свою кандидатуру на користь Юрія Бойка. І сьогодні навіть при поганій кон’юнктурі партія «Опозиційна платформа – За життя» має рейтинг 21%, а «Слуга народу» – 31%. А це все тому, що у нас є мета! І динаміка зростання нашого рейтингу показує, що, як каже президент: «75% підтримки буде», але не у «слуг», а у «Опозиційної платформи – За життя», – резюмував Вадим Рабінович.

Як повідомляв  RabinovichTV , р ічницю перебування на посаді Президент України Володимир Зеленський відзначив прес-конференцією просто неба – на зеленій галявині біля Маріїнського палацу