Рабінович: Угода з МВФ — це капітуляція України!

Так званий меморандум з МВФ — це просто капітуляція, підписана при повному знищенні держави, заявив Вадим Рабінович

«Меморандум України із Міжнародним валютним фондом, який так «піарить» наша влада — це чиста капітуляція країни, яка програла». Впевненість у цьому висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович у вівторок, 2 червня.

У зв’язку із цим глави парламентських фракцій звернулися до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із проханням організувати їм зустріч із Президентом України Володимиром Зеленським, «аби запитати у нього щодо подальшої долі України».

«Цей уряд непридатний навіть паркани фарбувати, а тим більше керувати країною… Ми з вами живемо у країні, яка йде просто на дно; у країні, де ніхто ні про що не думає! Сьогодні ми прочитали так званий меморандум із МВФ. Та це просто капітуляція, яка підписана при повному знищенні держави! Це капітуляція, яка підписана країною, яка програла! У мене просте запитання: а кому ми програли?..» — обурився Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» уточнив, що голови фракцій не висуватимуть свої вимоги — вони хочуть лише дізнатися думку президента про те, «чи знає він і чи розуміє він, що відбувається у країні».

«Ми хочемо, щоб він (президент — ред.) вислухав думку керівників найбільших фракцій парламенту у парламентсько-президентській республіці! А коли буде «Година запитань до уряду», ми запитаємо у нього про все, що нас цікавить», — пообіцяв народний депутат.

«»Опозиційна платформа — За життя» уважно стежить за ситуацією і не використовує політичну кон’юнктуру з кожного питання. З іншого боку, нещодавно генпрокурор сказала: «Суспільство не готове до правди…» Це «геніально»! А я думаю, час усім сказати правду про цю владу!..» — резюмував Вадим Рабінович.