Рабінович: Закон про землю – не для українців, а для їх поневолення!

Народний депутат Вадим Рабінович застеріг українців «якщо іноземцям продадуть землю і вони під нею щось знайдуть, то виявиться, що володіти копалинами будуть вони, а не ми».

Влада хоче продати українську землю, і в цьому не сумнівається хіба що ледачий. Але мало хто думає про те, що після продажу землі буде з її надрами, хто ними буде володіти. Тим більше, що цей пункт в законопроекті не прописано.

Цю ситуацію пояснив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі телеканалу NewsOne.

«У провладному законопроекті Про ринок землі детально не прописано, що після її продажу буде з надрами. Думаю, якщо іноземцям продадуть землю і вони під нею щось знайдуть, то виявиться, що володіти копалинами будуть іноземці. Навіть якщо копалини виявимо ми, то все одно володіти ними будуть іноземці!», – упевнений парламентарій.

Вадим Рабінович вкотре підкреслив, що «цей закон – не для українців, а для їх закабалення!»

«Подивіться, що сьогодні відбувається: освіта, медицина – владі не потрібні, а потрібно видавити працездатних громадян за кордон, задавити нас проблемами побуту, наприклад, захмарними платіжками. То знизити тарифи заважав «Роттердам +», а тепер, що «Нідерланди-» заважає?! Вони взагалі з глузду з’їхали!.. Тому нам нічого іншого не залишається, як продовжувати боротися з нашої окупацією!» – заявив народний депутат.

При цьому Вадим Рабінович нагадав, що питання про неготовність країни до продажу землі неодноразово піднімав і піднімає глава політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук.

«Ми зараз працюємо над тим, щоб наші юристи допомагали людям  вони розроблять спеціальну методичку, яка допоможе в цьому питанні. Дорогі українці, ми маємо право на землю, на її копалини! Так давайте ж користуватися цим правом, поки влада її не продала!» – закликав політик.

Крім того, прокоментував Вадим Рабінович і думку про те, що продаж української землі істотно наповнить бюджет України.

«Якби влада шукала гроші, щоб наповнити бюджет, я б ще зрозумів. Але вона шукає гроші для набивання власних кишень. Більш того, жоден запропонований владою закон не принесе грошей в бюджет – гроші підуть в кишені тим, хто взяв на відкуп галузі», – впевнений політик.

Як приклад він навів недавні призначення. «За такою схемою власник ресторану «Два гуся» отримав Одеський припортовий завод; людину, який звинувачується у продажу безкоштовних підручників, поставили главою «Укркосмосу»… Так вони в «турборежимі» сходять з розуму! А гроші, виручені від продажу землі, влада просто хоче віддати в якості відсотків за наші багатомільярдні кредити!» – констатував Вадим Рабінович.