Решительный удар: как Австралия собирается отомстить Китаю за твит

Экономическая война между Австралией и Китаем уже больше года сменилась политической. Далее читайте на украинском.

Китай та Австралія розсварилися

Після істеричних заяв про «біле сміття» та «жувальну гумку під ногами китайця» з боку рупорів комуністичної пропаганди, Пекін взявся накладати санкції на австралійського виробника , – зокрема вина, ячмінь, вугілля, тощо.

Окрім цього, МЗС Китаю вдалося до поширення фейків рівня «розіп’ятого хлопчика»: пекінські «дипломати» виклали у твіттер підроблене фото, на якому «австралійський солдат ріже ножем афганську дитину, яка тримає на руках ягня».

«Вбивством ерцгерцога» у війні між демократією та комунізмом стало рішення Австралії розпочати міжнародне всебічне та прозоре розслідування щодо зародження китайського коронавірусу в Ухані, а також намір з’ясувати роль КПК у прихованні обставин поширення загрози, що призвела до небаченої у сучасному світі пандемії та глобальної соціально-економічної кризи.

Не варто пояснювати, що на запит на транспарентність від Австралії, уряд КНР відреагував агресією (що вкотре доводить злочинність дій КПК щодо коронавірусу).

У хід пішов Тайвань: що пропонує світу Австралія?

Минулого тижня депутат австралійського парламенту від LNP, Джордж Крістенсен, заявив телеканалу Sky, що Австралія має надати сигнал усім державам у світі, що КНР вдається до масового залякування всіх, хто виступає проти його злочинів. Депутат закликав демократичний світ об’єднатися для спротиву китайському тоталітаризму, а також попередив про ризики використання Китаєм економічного тиску для втручання у внутрішню політику зарубіжних держав.

Окрім цього, Крістенсен повідомив, що у парламенті розглядається концепт механізму посилення законодавства про контроль над іноземними інвестиціями, – з метою заборони інвестування з боку китайських державних підприємств .

» Перше, що має зробити Австралія – визнати незалежність Тайваню , – з метою попередження подальшого розбою КНР. Я вірю, що це питання вже на столі прем’єра», – заявив представник правлячої більшості, і додав: «Якщо Китай хоче грати жорстко, Австралія може це забезпечити».

Рекомендуємо! США ввели нові санкції проти Китаю: причина

Нагадаю, що днями раніше Австралія вивела боротьбу з КНР на рівень СОТ, вимагаючи визнання китайських «санкцій» такими, що порушують міжнародні угоди. З урахуванням боротьби Австралії проти КНР в ООН та ВОЗ, це рішення лиш посилить нову Холодну війну між комуністичною державою та світовою демократичною спільнотою.

Джерело: Facebook