Розпорядження N 15/68-р Директора від 17 серпня 2020 року

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсного відбору для призначення

на посаду у Національному антикорупційному бюро України 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 17 серпня 2020 року N 15/68-р оголошено конкурсний відбір на зайняття вакантної посади в Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва посади

Профіль посади

  •  
Старший детектив – Керівник відділу детективів

https://nabu.gov.ua/sites/default/files/profil_posady_kerivnyk_viddilu_08.2020.doc

Порядок проведення відкритого конкурсного відбору для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 31 травня 2017 року N 123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро та Профілем посади.

Документи для участі у конкурсному відборі подаються до Національного бюро кандидатами особисто протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Звертаємо вашу увагу на те, що:

—  дату і час подання документів необхідно узгоджувати за допомогою засобу зв’язку, визначеного у Профілі посади;

—  кандидати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за 2019 рік) як кандидата на посаду подають у паперовому вигляді, електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції не заповнюють ;

Кандидати, які подали документи з порушенням вимог, визначених в оголошенні та Профілі посади ( у тому числі надіслали документи поштою, подали через скриньку Національного бюро або заповнили електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції як кандидата на посаду, визначену цим Профілем посади ), не в повному обсязі подали документи або не в повному обсязі їх заповнили, відмовилися від проходження будь-якого етапу кваліфікаційного тестування до участі у конкурсному відборі не допускаються.

 

            Директор                                                                                                                                                    А.Ситник