Розпорядження N 1963-р Директора від 07 листопада 2019 року

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посад у

в Національному антикорупційному бюро України 

 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 07 листопада 2019 року № 1963-р оголошено конкурс на зайняття вакантної посади в Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва посади

Профіль посади

 •  
Заступник начальника фінансового відділу Управління забезпечення фінансовими ресурсами, майном та контролю за їх використанням

https://nabu.gov.ua/sites/default/files/profil_zastup.nach_.fin_.viddilu-dogovirna_robota.doc

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного бюро від 31 травня 2017 року № 123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені Порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України,з позначенням на конверті «НАБУ» та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Звертаємо Вашу увагу на те, що для участі в конкурсах для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України необхідно подавати разом з іншими документами у термін подачі документів роздруковану копію декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, як кандидат на посаду (тип декларації «кандидата на посаду»), із зазначенням назви органу та посади, на яку Ви претендуєте.

Контактна інформація:

(044) 246–30-03

E-mail: commission2@nabu.gov.ua

2 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


 1. Amandaziday

  Теперь всё понятно, спасибо за объяснение.


  Бесподобная тема, мне очень нравится 🙂 джефф кинни, окурок а также воспаление кишечника симптомы форма баварии

  Ответить
 2. Amandaziday

  Скромнее нужно быть


  Я извиняюсь, но, по-моему, Вы не правы. Могу это доказать. Пишите мне в PM, пообщаемся. репетиторы по скайпу, корь в европе а также сколько зарабатывает фармацевт помощник нотариуса

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *