Розпорядження N201-р від 12 лютого 2019 року

ОГОЛОШЕННЯ

Про встановлення додаткового періоду прийому документів на конкурс для призначення на посади в Національному антикорупційному бюро України

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 12 лютого 2019 року N201-р встановлено додатковий період прийому документів на конкурс на заміщення вакантної посади в Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№з/п Назва структурного підрозділу та посади Кваліфікаційні вимоги
1. Головний спеціаліст Одеського територіального управління https://nabu.gov.ua/sites/default/files/1_85.docx

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 31 травня 2017 року N123-О (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті «НАБУ» та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 10 календарних днів   з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Звертаємо вашу увагу на те, що для участі в конкурсах для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України необхідно подавати разом з іншими документами роздруковану копію декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік як кандидат на посаду (тип декларації «кандидата на посаду») із зазначенням назви органу та посади, на яку Ви претендуєте .

Контактна інформація:

(044) 246–30–42

E-mail: commission3@nabu.gov.ua

1 Комментарий Присоединиться к обсуждению →


  1. KelDasp

    Cheap Doryx No Prescription Needed Isotretinoin us Clomid Homme Fait viagra Diminished Ability To Taste Amoxicillin Kamagra En Ligne Lille

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *