Рука Кремля: прем’єр встав на захист скандального міністра Милованова

Заява міністра економіки Милованова про те, що він не цікавиться Україною і не розбирається в економіці, Гончарук назвав вихопленої з контексту фразою і підступами ворогів

 

Днями розгорівся скандал, пов’язаний з новим міністром економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофієм Милованова.

Виступаючи на семінарі «Economy Lab» кілька років тому, міністр вставив в своє мовлення кілька дуже неоднозначних тез. З них випливало, він не дуже розбирається в економіці і не цікавиться Україною і її проблемами.

«Я поїхав з України в 1999 році і повертався в особистих справах … мене ніколи не цікавила особливо Україна … мене цікавив парусної спорт і сальса»; «… я займався теорією ігор, теорією контрактів, мікроекономіки … я — теоретик … я особливо не розумів нічого в економіці і продовжую нічого не розуміти …»; «… я просто не переношу будь-які зустрічі …» і т.д. і т.п.

У свою чергу, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прокоментував скандальний виступ свого міністра.

«Всі наші міністри патріоти і професіонали. Вихоплена з контексту фраза 5-річної давності не може бути предметом такого уваги. Вони мають на меті дискредитувати міністра економіки — тому що він працює, щоб в Україні відбулися реформи, а це далеко не всіх влаштовує», — сказав Гончарук.

Також він натякнув, що опоненти Милованова пов’язані з «рукою Кремля». За словами прем’єра, «інформаційна атака» на Милованова потрібна, щоб загальмувати земельну реформу і приватизацію, не дати міністру зруйнувати корупційний схеми.

Тим часом, згадане виступ Милованова викликало активні обговорення в соціальних мережах.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.    

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий