Ще одна країна скасувала візи для українців

Україна домовилася про безвіз зі Співдружністю Домініки, за умови, що тривалість візиту не перевищить 90 днів протягом 180 днів

Уряд України схвалив угоду з урядом Співдружності Домініки про скасування візових вимог. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду в середу, 14 серпня.

Згідно з документом, громадяни держав сторін угоди в’їжджають, перебувають, перетинають територію держави іншої сторони без віз за умови, що тривалість їх перебування не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

У той же час, якщо громадяни держав-підписантів мають намір в’їхати на термін більше 90 днів, незалежно від мети поїздки, то вони повинні отримати візу, яка оформляється без сплати збору, в дипломатичному представництві або консульстві держави іншої сторони перед в’їздом на її територію.

Співдружність Домініки — держава на однойменному острові з групи Малих Антильських (Навітряних) островів у Карибському морі.

Як повідомляв RabinovichTV , раніше Кабмін розширив безвіз з Аргентиною. Термін перебування громадян України та Аргентини на територіях держав збільшено до 90 днів протягом 180 днів. Перед цим стало відомо, що дві африканські країни вирішили ввести для українців електронну візу замість візи по прибуттю.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *