Сивохо зібрався розмовляти з Донбасом мовою спорту, культури і бізнесу

РНБО готує платформу примирення і єдності для Донбасу та залучиє міжнародних фахівців для рішення військових конфліктів

Рада національної безпеки і оборони готує платформу примирення і єдності для реінтеграції Донбасу. Про це повідомив радник секретаря РНБО Сергій Сивохо.

«Реінтеграція — складний і болісний процес. Це не один день. І не два … Наша команда вже зараз працює над створенням Національної платформи примирення і єдності. Ми залучаємо міжнародних фахівців-практиків за рішенням військових конфліктів, аналізуємо досвід Ірландії, Боснії та інших країн» , — підкреслив Сивохо.

Така співпраця, на думку радника, дозволить знайти ефективні та перевірені варіанти врегулювання конфліктів, і спроектувати їх на українські ситуацію, сприйняття і ментальність. В тому числі, в РНБО кажуть про культурному і практичному напрямах роботи.

«Ми будемо говорити з людьми на мові спорту, культури і бізнесу. Це що стосується культурного відновлення. Ще одна дуже важлива задача — практична допомога людям, які живуть в сірій і червоною зонах. Найчастіше — це відновлення постраждалого житла, а також різні побутові потреби, процес перетину КПВВ «, — додав Сивохо.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.       

 

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий