Скандальний екс-нардеп хотів лікуватися у Лондоні, але буде в Україні

Не так сталося, як гадалося: Максим Микитась, відомий вже своїми аферами із будівництвом, хотів полетіти на лікування до Лондону, та щось пішло не так…

Сьогодні, 20 січня, депутат 8-го скликання, експрезидент «Укрбуду» Максим Микитась був знятий з рейсу під час спроби вильоту з України.

Про це в Телеграм-каналі повідомив екс-депутат Сергій Лещенко.

ЗМІ опублікували фото, як Микитася виводять з літака. Куди саме він мав намір полетіти, не повідомлялося.

Як повідомляє «Українська правда» із посиланням на власні джерела в правоохоронних органах,  дозвіл Микитасю на виліт з України дав заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького Максим Грищук, але згодом скасував його.

Микитась, як відзначає видання, скаржився на здоров’я і просив дати дозвіл на виліт на лікування в Лондон.

За інформацією «Страни», Микитась намагався вилетіти з країни разом із дружиною. Однак жінка полетіла одна, а екс-нардепа зняли з літака.

«Дали папір про заборону виїзду, але не затримували. Відпустили. Був один», – цитує видання джерело.

Нагадаємо, екс-нардеп Максим Микитась на чолі «Укрбуду» провернув велику будівельну: його підозрюють у використанні підставних осіб та підробних документів для отримання корпоративних прав на об’єкти будівництва. До того ж він був викритий у новій афері, коли переміг у тендері на реконструкцію транспортної розв’язки на Шулявському мосту.