Скільки мільйонів Зеленський витратив на Давос (документ)

«Обійшлася в мільйони гривень»: стало відомо, у скільки обійшлася поїздка української делегації на форум в Давос.

Державне управління справами президента України Володимира Зеленського передало пресі документи щодо перерахування коштів на переліт глави держави на Всесвітній економічний форум в Давос, з них стало відомо, що лише на поїздку президент витратив 2,5 млн гривень.

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на матеріали, які є в розпорядженні «Обозревателя». 

Так, відомо, що зазначену суму Державне управління справами президента перерахувало на рахунки державного авіаційного підприємства «Україна» в якості оплати за переліт української делегації в Давос.

Відзначається, що в суму 2,5 млн гривень входить не тільки політ президента з делегацією в швейцарський курорт, але і його повернення до Києва.

Як відомо, 22 і 23 січня президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Олексій Гончарук в рамках робочого візиту відвідали Всесвітній економічний форум в Давосі. Серед учасників форуму з України був зареєстрований також міністр закордонних справ Вадим Пристайко. Крім того, пізніше стало відомо, що народні депутати Верховної Ради, які побували на Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія), здійснили цю поїздку не за гроші з державного бюджету, а за кошти приватних інвесторів.

До слова, як повідомляв RabinovichTV , раніше журналістам вдалося дізнатися, скільки Зеленський витратив на відпочинок та переліт з Оману в Київ .