Суд дозволив Онищенку балотуватися в депутати, але це йому не допоможе

За два дні до парламентських виборів шостий апеляційний адміністративний суд дозволив народному депутату Олександру Онищенку балотуватися до Верховної ради.

Суд постановив, що Онищенко протягом останніх трьох років не переховувався від правоохоронців, а навчався в іспанській школі верхової їзди, отже був за межами України з поважних причин. Тому зобов’язав Центральну виборчу комісію внести його до виборчого бюлетеня як мажоритарника на 93-му окрузі Київської області.

Про це пише Слово і Діло.

Проте, за словами юриста Андрія Вігірінського, в Україні головний принцип виборчого процесу полягає в його безперервності, тому заради одного кандидата передруковувати бюлетені не будуть.

Змінити бюлетень часу немає, а переривати виборчий процес ніхто не буде. Тому рішення суду не допоможе пану Онищенко з’явитися у виборчому бюлетені. Просто тому що принципи важливіші за окремі випадки, – зазначив Вігірінський.

Він уточнив, що у виборчому законодавстві є чітко визначені терміни для реєстрації кандидатів, які наразі закінчилися.

Рішення суду не може вплинути на виборчий процес. Відповідно, брати участь у виборах пан Онищенко не буде, – сказав юрист.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий