Суд послабив Чорновол запобіжний захід

Суд дозволив Чорновол їздити за межі Києва та встановив новий час нічного домашнього арешту. Деталі.

Суд зняв територіальні обмеження по пересуванню з екс-нардепа Тетяни Чорновол і встановив новий час початку її нічного домашнього арешту – з 23:00. Про це повідомила адвокат Тетяни Чорновол Ірина Кузіна.

«І не тільки (суд встановив початок нічного домашнього арешту з 23:00 – ред.). Окрім того, полегшенням умов домашнього арешту є те, що в денний час Тетяна Миколаївна (Тетяна Чорновол — ред.)  більше не обмежена містом Києвом та Київською областю. Вона може пересуватися Україною», — повідомила Кузіна.

Вона зауважила, що такий запобіжний захід для Чорновол діє у рамках справи, яка об’єднана — щодо подій 2014 року щодо офісу «Партії регіонів» і щодо перешкоджання Дмитру Кучеру (його ЗМІ пов’язують із «Правовим контролем» і сайтом «Шарій.нет», які пов’язують із блогером Анатолієм Шарієм – ред.) у журналістській діяльності, інформує «Укрінформ».

«У неї (Чорновол – ред.) зараз одна справа, вона є об’єднаною: це офіс «Партії регіонів» плюс перешкоджання журналістській діяльності пана Кучера», — повідомила Кузіна.

Як відомо, раніше Печерський районний суд Києва подовжив нічний домашній арешт колишній народній депутатці Тетяні Чорновол до 1 серпня.

7 липня Печерський суд відмовив Тетяні Чорновол у скасуванні підозри щодо нібито перешкоджанню журналістській діяльності.

Як повідомляв  Rabinovich TV , народний депутат VIII скликання Тетяна  Чорновол вранці 10 квітня повідомила в соцмережі, що в її будинку проводиться обшук . Вона також опублікувала скріншот постанови про обшук, де йдеться про події лютого 2014 року.

Згодом ДБР поінформувало, що колишньому народному депутату Тетяні Чорновол повідомлено про  підозру в умисному вбивстві внаслідок підпалу офісу «Партії регіонів»  в 2014 році.