Суд ЄС скасував санкції для Януковича і його соратників

Суд Європейського Союзу скасував санкції, продовжені для екс-президента Віктора Януковича і його сина Олександра в 2016-2017 роках, а також для низки соратників.

Суд Європейського Союзу скасував санкції, продовжені для екс-президента Віктора Януковича і його сина Олександра в 2016-2017 роках, а також для ряду соратників. Рішення прийнято сьогодні за результатами розгляду скарг колишніх чиновників, — пише Дзеркало тижня.

Йдеться про колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка, колишнього прем’єр-міністра Сергія Арбузова, колишнього генпрокурора Віктора Пшонки і його сина Артема, а також екс-главу АП Андрія Клюєва.

В оприлюдненому прес-релізі вказується, що їх включили в 2014 році в список осіб, які підлягають заморожуванню коштів, на підставі, що вони підлягали до кримінального переслідування в Україні для розслідування злочинів, пов’язаних з розтратою державних коштів і їх незаконним переведенням за межі країни.

Відзначається, що рішення про заморожування коштів неодноразово продовжувалося на рік на підставі, що влада України залучали їх до кримінальної відповідальності за незаконне привласнення державних коштів або активів.

Ці особи подали позови до Генерального суду, оскаржуючи дії Євросоюзу, що подовжують заморожування їх коштів на тій підставі, що, зокрема, Рада не виконав критерії включення в перелік. Згідно з винесеним рішенням, Генеральний суд підтримує дії українців, скасовуючи обмежувальні заходи, прийняті проти них протягом цих періодів.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *