Те, що у Франції лобстери, в Україні — офшори

Реакція українців на корупційний скандал у Франції

 

Міністр Франції Франсуа де Рюжі подав у відставку через звинувачення в розтраті бюджетних грошей на дорогі обіди і ремонт резиденції.

Міністр у свою чергу звинуватив новинний сайт Mediapart, який першим заявив про витрати, в «напади». Він заявив, що захист свого власного імені не дозволяє докладати належних зусиль для виконання міністерських обов’язків, передає ФОКУС.

 «Тому сьогодні вранці я подав заяву про свою відставку прем’єр-міністру», — написав Франсуа де Рюжі.
У своїй заяві де Рюжі звинуватив видання в організації наклепницької кампанії з метою «завдати шкоди і знищити» його ім’я.

«Зіткнувшись з неправдою Mediapart, я подав судовий позов за наклеп», — додав де Рюжі.

В Україні на даний інцидент відреагували по-українськи. Громадський діяч, депутат Одеської міськради Дмитро Співак прокоментував інцидент в своєму Facebook:

«УКРАЇНА НЕ ФРАНЦІЯ … Міністр екології Франції Франсуа Дерюже подав у відставку після пари публікацій про те, що він влаштовував вечері (!!!) за бюджетні гроші. Всього-то … То ж мені, міністр-корупціонер, — йдеться в повідомленні.- ні тобі офшорів, ні тобі незаконної видачі ліцензій, ні тобі тіньових схем по використанню коштів екологічного Фонду, ні тобі навіть корупції в природоохоронній інспекції. НІЧОГО. І відразу у відставку. Добре хоч, що не застрелився. Загалом, Слабак виявився Франсуа … »

Депутат підкреслив, що українці давно звикли до розкрадання мільярдів, і навіть не звернули б уваги на подібні «дрібниці».

«Наші хлопці набагато міцніше. Вони на такі статейки взагалі не звертають ніякої уваги. Навіть образилися б. Мовляв, нічого чи більше не знайшли? Вечері ??????? Так це ж для справи революції … комунікація з громадськими та активістами … та й народ український давно вже не звертає уваги на подібні дурниці. Тут мільярди крадуть і спокійно йдуть в Парламент. Або в Лондон. Там наші хлопці (і дівчата) зазвичай зберігають всі, шо нажито непосильною працею. і нічого. в порядку речей. А тут вечері …. Загалом, дивні вони, ці Французи. Нам їх не зрозуміти. А їм нас не до гнати. Різні ми дуже. Так що, правильно співав Володимир Висоцький: І ось плював я з Ейфелевої вежі на голови безтурботних парижан … «- додав Співак.

Відзначимо, міністр Франсуа де Рюжі очолював урядові реформи в галузі охорони навколишнього середовища, включаючи підвищення кліматичних цілей, а також скорочення відходів і залежно від ядерної енергетики.

Його міністерство ввело додатковий податок на авіаквитки, спрямований на зниження шкідливих викидів.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *