ТОП 10: У кого з посадовців найбагатші дружини

Шикарне життя за копійчані зарплати: як насправді живуть чиновники.

Вдалий шлюб чи намагання приховати статки за тендітною спиною коханої жінки? Як відомо, багато хто з українських посадовців, які мають мільйони доларів, люблять переписувати свої «заводи-пароходи» на рідню, а самому йти в нардепи або в міністерські крісла на зарплату в 25-30 тисяч гривень. Але тоді виникає запитання: навіщо їм, які мають мільйони доларів йдуть у політику? Ясно, що не про долю українців буде вболівати такий нардеп…

Ось і цього разу, з приходом нової молодої команди видання «СтопКор» проаналізувало декларації держслужбовців за 2018 рік і дізналося, у кого з вітчизняних політиків і топових посадовців найбагатші дружини.

Зокрема, до першої десятки рейтингу увійшли парламентарі минулого скликання Гліб Загорій, Олександр Герега, Леонід Клімов, Володимир Бандуров та Денис Дзензерський, екс-заступник Генерального прокурора Анатолій Матіос, голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак, депутати Закарпатської та Харківської облрад – Андрій Андріїв і Володимир Святаш, а також обранець Миколаївської міської ради Львівщини Микола Оприск.

Отже, лідером рейтингу став екс-нардеп Гліб Загорій – його дружина Катерина торік заробила понад півмільярда гривень.

Зауважимо, що загальні доходи родин посадовців вимірюються десятками, а в деяких випадках – сотнями мільйонів гривень, але чоловіки-можновладці, у деклараціях яких зафіксовані досить скромні чиновницькі зарплати, фактично знаходяться на утриманні власних «других половинок» – домогосподарок, бізнес-леді та «світських левиць».

Натомість дружини екс-депутатів та службовців декларують багатомільйонні доходи від відчуження рухомого і нерухомого майна, корпоративних прав та акцій різноманітних компаній, зокрема офшорних, численні земельні ділянки на Київщині та в регіонах України, маєтки, елітні автівки, колекції картин, діамантові прикраси, шуби та сумки Hermes.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий