Трамп вибрав не той шлях – треба було ставати головою Укрпошти

Судячи із того, що зарплата голови «Укрпошти» у рази вища за оклад президента США, Ігор Смілянський має выдповыдальнышу місію у цьому світі, аніж Дональд Трамп.

Зарплата голови «Укрпошти» у 2,5 рази перевищує оклад президента США Дональда Трампа. Щомісячна оплата праці гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського у 2020 році становитиме майже 2 млн гривень (22,8 млн гривень на рік).

У 2020 році в фінансовий план компанії закладено заробітню плату для керівника — 1 млн 887 тисяч гривень. У цю суму входить посадовий оклад (716,5 тисяч гривень), щомісячна премія (694 тисячі гривень) та інші виплати, передбачені законодавством (456,5 тисяч гривень). За сьогоднішнім курсом це близько 78,8 тисяч доларів.  Про це повідомляють «#Букви».

Таким чином, за весь 2020 рік Смілянський може заробити 22,6 млн гривень або 0,94 млн доларів.

Варто зазначити, що глава американської пошти USPS отримує в рік всього $286 тис., а зарплата президента США Дональда Трампа становить 400 тис. доларів в рік. 

У березні 2019 року Дональд Трамп заявив, що має намір пожертвувати річну зарплату різним відомствам країни. Зокрема, у себе в Twitter Трамп оголосив, що передає 100 тисяч доларів міністерству внутрішньої безпеки.

«Хоча преса не любить писати про це, та мені це і не потрібно, я жертвую свою щорічну президентську зарплату в $400 тисяч різним відомствам протягом року», – зазначив він.

Можливо, якщо Трамп міг би передбачати наперед, то вибрав би шлях голови «Укрпошти»?

Втім, починали ці дві особистості однаково –  у США…  

Смілянський є ліцензованим адвокатом штатів Нью-Йорк і Нью-Джерсі, членом Асоціації адвокатів США і ліцензованим аудитором штату Іллінойс (CPA). Свою професійну діяльність у США Смілянський розпочав у 1998 році.

Источник фото — телеграм-канал #Буквы.