Третьякова після скандалу про дітей не збирається у відставку

Третьякова назвала булінгом скандал через слова, що в малозабезпечених сім’ях народжуються діти «дуже низької якості».

Народний депутат від «Слуги народу» Голова парламентського комітету з питань соцполітики і захисту прав ветеранів Галина Третьякова прокоментувала свою заяву про те, що в сім’ях народжуються діти «дуже низької якості». Зокрема, депутат заявила, що скандал навколо її заяви про дітей «низької якості» – організований булінг. І вже так склалося за традицією «слуг народу» просить вибачення в українців за свої невдало підібрані слова. Про це вона написала у себе в  Facebook .

За словами Третьякової, вона самостійно «витягла в життя» чотирьох дітей, при цьому працювала по 50-60 годин на тиждень, платила податки і обходилася без виплат на дітей.

Разом з тим політик підкреслила, що вона не збирається йти з посади голови комітету з питань соцполітики.

«Дякую усім за щирі слова підтримки. Вони надзвичайно важливі для мене під час організованого булінгу. Багато хто розуміє, що відбувається насправді, чому все з’явилося тільки зараз, і що я мала на увазі у публічній зустрічі/лекції у Київській школі економіки. І ще буду мати у майбутніх лекціях, виступах, зустрічах. Бо нікуди не збираюсь йти під тиском зовні. Буду робити свою справу, реалізовувати план законодавчих ініціатив (реформ), який розробляла все своє життя», — написала вона.

«Жодна інша політична сила не могла навіть уявити собі, що радянську соціальну парадигму можна зачепити. Другий рівень пенсійної системи? Неможливо. Роботодавці вб’ють. Нові підходи до прожиткового мінімуму? Та ви що, бюджету не вистачить. Сказати ледащому що він ледащий? Та ви що, неполіткоректно. Неоподатковуваний мінімум? А що це таке? Чесна компенсація за шкоду життю та здоров’ю? Та ви що? Краще пільги за статусом. Верифікація та контроль за соцвиплатами? Злочинні угрупування та профспілки вб’ють, бо там мільярди», — заявила Третьякова.

Водночас нардеп зауважила, що невдало обрала слова під час виступу.

«Хто з нас не помиляється, тим більше в момент довгих публічних виступів? Й досі намагаюся впоратися з прискореним серцебиттям перед подібними виступами», — написала Галина Третьякова.

Також нардеп звинуватила Федерацію профспілок, що та «обстоює власні інтереси своєі еліти».

«Ви перестали бути представниками та захисниками людей найманої праці, ви обстоюєте власні інтереси своєі еліти, ще й привласнивши майно держави (майно всіх громадян), замість розмов із роботодавцями, замість підвищення якості робочих місць — ви стали партією не кращого пошибу. Натомість чекаю нові профспілки», — заявила голова комітету.

Політик також зазначила, що в ситуації, що склалася її підтримує сім’я, президент, фракція «Слуга народу», Офіс президента і соратники.

«Тримаюсь наразі за підтримки родини, президента, фракції, Офісу президента, друзів, соратників. Фракція у нас чудова. Попри все, що говорять зовні. Попереду ще чудесні розкриття нових політиків», — резюмувала Галина Третьякова.

Нагадаємо, голова парламентського комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що в сім’ях, які потребують матеріальної підтримки, народжуються діти «дуже низької якості» .